Vanalinna vennaskonna linnalaager kutsub lapsi suvelaagrisse!

Vanalinna vennaskonna linnalaager kutsub toredaid ja teadmishimulisi tüdrukuid ja poisse suvelaagritesse! Külastame erinevaid muuseume, kogume teadmisi ja kogemusi, avastame nii sees kui väljas, lustime ja meisterdame. Ootame lapsi vanuses 8+.

Esimene laager toimub 26.–28. juunil. Kõik laagripäevad algavad suurtükitornis Kiek in de Kök, kuid lõppevad erinevates paikades. Laagripäevad kestavad kell 10–16. Kolmepäevase laagri hind on 45 eurot, ühe laagripäeva osalustasu on 18 eurot.
Kava:
26. juuni: koguneme suurtükitornis Kiek in de Kök, saame omavahel tuttavaks ja avastame põnevat torni. Sööme lõunat Neitsitornis ning seikleme vanalinnas. Suundume Fotomuuseumisse ja teeme põneva fototeemalise töötoa.
27. juuni: koguneme suurtükitornis Kiek in de Kök, jalutame ja mängime tornide väljakul vana aja õuemänge. Lähme Kalamaja lastemuuseumisse ja meisterdame liikuvaid mänguasju. Liigume Lennusadamasse ja osaleme mereteemalises muuseumitunnis. Päeva lõpetuseks sõidame ühistranspordiga kesklinna tagasi.
28. juuni: koguneme suurtükitornis Kiek in de Kök ja laskume maa alla: salapärastesse bastionikäikudesse! Lõunat sööme Neitsitornis. Põikame Fotomuuseumisse ja päeva lõpetame Tallinna Linnamuuseumis toreda otsimismänguga.
Laagris osalemiseks on vajalik registreerimine allolevalt lingilt!
Juuni laagrisse registreerimine

Teine laager toimub 3.–5. juulil. Kõik laagripäevad algavad suurtükitornis Kiek in de Kök, kuid lõppevad erinevates paikades. Laagripäevad kestavad kell 10–16. Kolmepäevase laagri hind on 45 eurot, ühe laagripäeva osalustasu on 18 eurot.
Laagris osalemiseks on vajalik registreerimine allolevalt lingilt!
Juuli laagrisse registreerimine

Kolmas laager toimub 21.–22. augustil. Kõik laagripäevad algavad suurtükitornis Kiek in de Kök, kuid lõppevad erinevates paikades. Laagripäevad kestavad kell 10–16. Kahepäevase laagri hind on 35 eurot, ühe laagripäeva osalustasu on 18 eurot.
Laagris osalemiseks on vajalik registreerimine allolevalt lingilt!
Augusti laagrisse registreerimine

Lisainfot küsi haridus@linnamuuseum.ee,  615 5184.