Töötajad

Kadrioru lastemuuseumis Miiamilla töötavad rõõmsad jutuvestjad ja mängu juhtivad muuseumipedagoogid.

Info tel. 6017057
E-mail: mm@linnamuuseum.ee

“Aga lõbus peab olema. Nii tööl kui elus peaksime kõik suutma omavahel hästi läbi saada. Meil peaks olema üheskoos niisama lõbus nagu koerakutsikatel, kes saba liputavad. Elamine peaks olema tore; see peaks olema fantastiline.” (David Lynch “Suure kala jahi

Direktor
Kalmar Ulm
kalmar.ulm@linnamuuseum.ee

lagle palo vvvvv Filiaalijuhataja
Lagle Palo
6017056
lagle.palo@linnamuuseum.ee
 v
gerli palmits Muuseumipedagoog-projektijuht
Gerli Palmits
6017057
gerli.palmits@linnamuuseum.ee
 v
Muuseumipedagoog

Jekaterina Botskarjova
6017057
jekaterina.botskarjova@linnamuuseum.ee

 

 v
jelena tsernova Muuseumipedagoog
Jelena Tšernova
6017057
jelena.tsernova@linnamuuseum.ee
 v
 sandra-simson Giid-järelevaataja
Sandra Simson
sandra.simson@linnamuuseum.ee
 v
 anzela-komtsatnikova Giid-järelevaataja
Anžela Komšatnikova
anzela.komzatnikova@linnamuuseum.ee
 v
 olga-punzinen Giid-järelevaataja
Olga Punžinen
 v
 freddi-nuum Giid-järelevaataja ja klienditeenindaja (kassa)
Freddi Nuum
6017065
freddi.nuum@linnamuuseum.ee
 v
Klienditeenindaja (kassa)
Tatjana Šiškina
6017065
tatjana.shishkina@linnamuuseum.ee
 v
 aili-vahesaar Kohvikupidaja
Aili Vahesaar
6017085
aili.vahesaar@linnamuuseum.ee
 v
Klienditeenindaja (kohvikus)
Kätlin Trääl
6017085