Uus! Valik töid Piparkoogimaania 2016 näituselt „Mets“

Näha saab väikest valikut Pärnu mnt. Disaini- ja arhitektuurigaleriis 8.12.2016-04.01.2017 eksponeeritud piparkoogikunstist.

Ka mitmel varasemal aastal on see olnud tänuväärne võimalus neile, kes kiires pühadeaegses saginas suurele näitusele ei jõudnud. Piparkoogimaania on juba 11. korda toimunud piparkoogist kunsti näitus, mis on kunstnike, disainerite ja teiste loovinimeste jõulukingitus linnarahvale.

Seekordsel väljapanekul on esindatud kõiksugu metsaasukad – karu, ilves, orav, kotkas, liblikad, lepatriinud, aga ka tegelased metsa müstilisema poole pealt – ussikuningas, põhjakonn, kanajalgadel maja, metsainglid, ürg-mutid ja paar salapäraste elanikega asustatud kändu.

Väljapanek jääb avatuks kuni 29. jaanuarini k.a.

“KAISUKARUDE MAAILM” – Jana Huul`i autorikarud

Võru kunstnik Jana Huul tõi kaisukaru sünnipäevakuu tähistamiseks näitusele oma autorikarud, kes kõik on sündinud vanadest villastest kampsunitest. Igaühel neist on oma isikupärane nägu ja lugu.

Näitus on avatud kuni 12.02.2017

“Miks herned lendavad?”

Ulla Saare illustratsioonid Kairi Look`i raamatule „Piia Präänik kolib sisse“.

Tänaseks on ilmunud juba 10 Ulla Saare humoorikate väikese krutskiga piltidega lasteraamatut. Esimene neist „Lift“ (autor Kätlin Vainola) ilmus aastal 2013. Praegu on trükikojas veel paar uut teost küpsemas. Kunstnik ise tunneb suurt heameelt, et ta saab teha tööd, mis aitab Eesti autorite tekste lastele lähemale tuua. Käesoleva näituse tööd on kõik pärit imevahvast raamatust „Piia Präänik kolib sisse“, mille autor on kõikide oravate sõber Kairi Look. Lisaks Piiale tegutsevad raamatus veel ema ja isa, viinerite suurim vaenlane kass Nuustik, suure švammsoenguga onu Rasmus, KS (Karude sõps) Kanada Jack ja kaneelisaiade võlur koer Parun. Kõik need tegelased on ka näitusel esindatud. Tule proovi nad piltidelt üles leida!

Näitus avatud kuni 26.02.2017

Meie majas veel vaadata

Avatud püsiekspositsioon “Need vanad armsad mänguasjad”

LINNAMUUSEUM.EE - KÕIK ÕIGUSED KAITSTUD. ILMA LOATA KOPEERIMINE KEELATUD.