Miia-Milla-Manda on väike tüdruk. Nii, nagu kõik lapsed, on ka Miia-Milla-Manda üsna uudishimulik. Talle meeldib imestada, küsida, vaadata, katsuda, kuulata, õppida – ühesõnaga uurida kõike põnevat, mis tema tee peale ette jääb. Aga üle kõige meeldib Miia-Milla-Mandale muidugi mängida. Mängida on tore isegi üksinda, aga eriti vahva on mängida koos sõpradega. Miia-Milla-Manda on rõõmus, et on olemas üks koht, kus pole kunagi igav. See on vahva väike torniga kollane maja Kadrioru pargis. Seal saabki aina imestada, küsida, vaadata, katsuda, kuulata, õppida, uurida ja mängida. Selle maja nimi on Lastemuuseum Miiamilla. Kõik lapsed on sellesse majja teretulnud. Aga oodatud on kõik need täiskasvanudki, kelle hinges veel pisut last peidus on.

Uudised

KOTITÄIS SÕPRUST, TEADMISI, RÕÕMU, VALGUST JA JÕUDU LASTEMUUSEUMIST MIIAMILLA

Lastemuuseumi Miiamilla eesmärgiks on, et kõik meie suured ja väikesed külastajad saaksid siit alati kaasa palju rõõmu, jõudu, valgust, teadmisi ja sõprust. Nüüd aga on kõigil meie sõpradel võimalus need vahvad asjad ka kotiga muuseumist koju viia. Selleks saab nüüd muuseumist osta puuvillaseid värvilisi meenekotte, kirjadega sellest, mida muuseumist parasjagu kaasa saadi. Meenekotid on viies rõõmsas värvitoonis, mida kohtab ka Lastemuuseumis Miiamilla. Sarja valikus on kotid kirjadega „Toon sõprust!“, „Toon teadmisi!“, „Toon rõõmu!“, „Toon valgust!“ ja „Toon jõudu!“.

„PABERIST VÕLUTUD mudelid ja muud loomad“ näitus Kalamaja lastemuuseumis Miiamilla

KALAMAJA LASTEMUUSEUMIS MIIAMILLA

Paberist mänguasjad Tallinna Linnamuuseumi kogudest ja esemed, mida võluvad paberist täiskasvanud, kes lapsepõlves end sellest materjalist võluda lasid.

Samuti saab teada mis on paber, kuidas seda tehakse ja milline on tema ajalugu.

Sirvimiseks vanad „Tähekesed“ ja paberist meisterdamiseraamatud

Uudiskiri

Tahad liituda meie uudiskirjaga? Kirjuta meilile mm@linnamuuseum.ee! Lisa pealkirjaks “Uudiskiri” ja teksti osas kirjuta, kas soovid uudiseid eesti või vene keeles.

Uudiskirjaga saate info järgmiste ürituste kohta:

  • Perepäevad
  • Teemapäevad
  • Laagrid
  • Uued muuseumitunnid lasteaedadele ja koolidele
  • Muud üritused

LINNAMUUSEUM.EE - KÕIK ÕIGUSED KAITSTUD. ILMA LOATA KOPEERIMINE KEELATUD.