Miia-Milla-Manda on väike tüdruk. Nii, nagu kõik lapsed, on ka Miia-Milla-Manda üsna uudishimulik. Talle meeldib imestada, küsida, vaadata, katsuda, kuulata, õppida – ühesõnaga uurida kõike põnevat, mis tema tee peale ette jääb. Aga üle kõige meeldib Miia-Milla-Mandale muidugi mängida. Mängida on tore isegi üksinda, aga eriti vahva on mängida koos sõpradega. Miia-Milla-Manda on rõõmus, et on olemas üks koht, kus pole kunagi igav. See on vahva väike torniga kollane maja Kadrioru pargis. Seal saabki aina imestada, küsida, vaadata, katsuda, kuulata, õppida, uurida ja mängida. Selle maja nimi on Lastemuuseum Miiamilla. Kõik lapsed on sellesse majja teretulnud. Aga oodatud on kõik need täiskasvanudki, kelle hinges veel pisut last peidus on.

Uudised

Suvelaager “KOLME KULTUURI ABC” 13.-15. juunil

Informatsioon ja registratsioon

Lastekaitsepäev 1.juunil

LASTEKAITSEPÄEVA MÄNGUDEPÄEV TOIMUB KADRIORU LASTEMUUSEUMIS MIIAMILLA KOLMAPÄEVAL 1. JUUNIL KELL 12.00-17.00
Teadagi on väikese inimese kõige tähtsamaks tööks mängimine ning Kadrioru lastemuuseum Miiamilla ootab kõiki sõpru koos meiega seda tähtsat tööd tegema lastele pühendatud päeval. Kunagi just lastele ehitatud maja hoovis toimuvad terve päeva jooksul erinevad mängud ning muuseumis sees saab meisterdada, kuulata tähetornis muinasjuttu ning lasta teha endale lõbus näomaaling.
Lastekaitsepäeva puhul on muuseumipilet soodushinnaga 1 euro, alla 3 aastastele on sissepääs tasuta. Osavõtt kõigis muuseumi hoovis toimuvates tegevustes on kõigile tasuta!
KAVAS:
Kell 12.00 Särtsakad RÜTMIMÄNGUD (muuseumi hoovis)
Kell 12.30 Muinasjutu ETTELUGEMINE tähetornis (muuseumis)
Kell 13.00 Aktiivsed SPORDIMÄNGUD (muuseumi hoovis)
Kell 13.30 Naljaninade MEISTERDAMINE (muuseumis)
Kell 14.00 Lõbusad NAERUMÄNGUD (muuseumi hoovis)
Kell 14.30 Vahvad NÄOMAALINGUD (muuseumis)
Kell 15.00 Haaravad TÄHELEPANUMÄNGUD (muuseumi hoovis)
Kell 15.30 Lillede MEISTERDAMINE (muuseumis)
Kell 16.00 Arendavad OSAVUSMÄNGUD (muuseumi hoovis)
Kell 16.30 Salapärased OTSIMISMÄNGUD (muuseumis)
Programm toimub eesti ja vene keeles, oodatud on igas vanuses külastajad. Tegevused toimuvad toas ja õues, riietus sportlik ja mugav!

KOTITÄIS SÕPRUST, TEADMISI, RÕÕMU, VALGUST JA JÕUDU LASTEMUUSEUMIST MIIAMILLA

Lastemuuseumi Miiamilla eesmärgiks on, et kõik meie suured ja väikesed külastajad saaksid siit alati kaasa palju rõõmu, jõudu, valgust, teadmisi ja sõprust. Nüüd aga on kõigil meie sõpradel võimalus need vahvad asjad ka kotiga muuseumist koju viia. Selleks saab nüüd muuseumist osta puuvillaseid värvilisi meenekotte, kirjadega sellest, mida muuseumist parasjagu kaasa saadi. Meenekotid on viies rõõmsas värvitoonis, mida kohtab ka Lastemuuseumis Miiamilla. Sarja valikus on kotid kirjadega „Toon sõprust!“, „Toon teadmisi!“, „Toon rõõmu!“, „Toon valgust!“ ja „Toon jõudu!“.

„PABERIST VÕLUTUD mudelid ja muud loomad“ näitus Kalamaja lastemuuseumis Miiamilla

KALAMAJA LASTEMUUSEUMIS MIIAMILLA

Paberist mänguasjad Tallinna Linnamuuseumi kogudest ja esemed, mida võluvad paberist täiskasvanud, kes lapsepõlves end sellest materjalist võluda lasid.

Samuti saab teada mis on paber, kuidas seda tehakse ja milline on tema ajalugu.

Sirvimiseks vanad „Tähekesed“ ja paberist meisterdamiseraamatud

Uudiskiri

Tahad liituda meie uudiskirjaga? Kirjuta meilile mm@linnamuuseum.ee! Lisa pealkirjaks “Uudiskiri” ja teksti osas kirjuta, kas soovid uudiseid eesti või vene keeles.

Uudiskirjaga saate info järgmiste ürituste kohta:

  • Perepäevad
  • Teemapäevad
  • Laagrid
  • Uued muuseumitunnid lasteaedadele ja koolidele
  • Muud üritused

LINNAMUUSEUM.EE - KÕIK ÕIGUSED KAITSTUD. ILMA LOATA KOPEERIMINE KEELATUD.