TULE MEILE TÖÖLE!

Otsime ajutist koguhoidjat arheoloogiakogule ja klienditeenindajat Kiek in de Köki kindlustustemuuseumisse

KOGUHOIDJA ARHEOLOOGIAKOGUSSE

(tegemist on asenduskohaga kuni ajutiselt äraoleva töötaja tööle naasmiseni)

Tallinna Linnamuuseumi arheoloogiakogusse kuulub üle 26 000 museaali. Kogu koosneb kahest osast: vanem arheoloogia ning kesk- ja uusaegne linnaarheoloogia.

Tööülesanded arheoloogiakogus:
  • kogumistöö, museaalide hoiustamine, pakendamine ja transport
  • töö andmebaasiga MuIS
  • digiteerimistööde korraldamine
  • uurijate teenindamine
  • osalemine näituste koostamisel
  • kogude tutvustamine ja populariseerimine
Ootused kandidaadile:
  • kõrgharidus arheoloogia alal
  • eesti keele suuline ja kirjalik oskus kõrgtasemel, inglise keele oskus heal tasemel
  • orienteerumine muuseumitöö põhilistes arengusuundades kogude valdkonnas
  • huvi Tallinna arheoloogiapärandi ja ajaloo vastu ning tahe osaleda uute ideeprojektide väljatöötamisel ja elluviimisel
  • täpsus, järjekindlus, otsustus- ja vastutusvõime oma kohustuste täitmisel
  • väga hea eneseväljendus- ja esinemisoskus
Omalt poolt pakume:
  • põnevat, vaheldusrikast tööd ning võimalust ennast erialaselt teostada
  • erialaseid täiendkoolitusi
  • asjatundlikku ja toetavat meeskonda
  • kõrgharidusega kultuuritöötaja miinimumpalka
  • toredaid ühisüritusi, 3 tervisepäeva kalendriaastas ning 35 puhkusepäeva

Kandideerima ootame Sind läbi CV Online, CV Keskuse või linna värbamisportaali: https://www.tallinn.ee/karjaarlinnas/toopakkumised;

tähtaeg 31. mai 2023; vajuta ikoonile „Kandideeri“ ja esita oma CV koos motiveeritud avaldusega. Küsimuste korral palun pöördu: tel. 5199 9395, Elen Tisler (elen.tisler@linnamuuseum), personalijuht või tel. 5560 9248 Maris Rosenthal () peavarahoidja. Kandidaadi isikuandmete töötlemisel lähtume Tallinna Linna andmekaitsetingimustest https://www.tallinn.ee/andmekaitsetingimused

OTSIME KLIENDITEENINDAJAT

Kiek in de Köki kindlustustemuuseumi

klienditeenindaja peamisteks tööülesanneteks on:
* piletite, meenete ja trükiste müügi korraldamine;
* sissejuhatava informatsiooni jagamine muuseumi kohta;
* inventuuri tegemine vastavalt kehtivale korrale

ootame sind kandideerima kui:
* oskad heal tasemel eesti ja inglise keelt;
* oled positiivne ja abivalmis ning naudid inimestega suhtlemist;
* sulle meeldib meeskonnatöö;
* oled õpivõimeline ja tahad töötada muuseumis

sind ootab:
Tallinna silmapaistvaim kindlustuskompleks;
arendavad koolitused ja meeleolukad ühisüritused;
35 päeva puhkust;
stabiilset sissetulekut

kasuks tuleb:
eelnev töökogemus klienditeeninduses;
CompuCash kassaprogrammi tundmine

Töökoht: Kiek in de Köki kindlustustemuuseum, Komandandi tee 2, Tallinn

Tööaeg: muuseumi lahtiolekuajad.
Suvehooajal mai–september:
E-P 11–18

Talvehooajal oktoober–aprill: T, K, R, L, P 11–18
N 11–20

Tööle asumise aeg: esimesel võimalusel.

Kuulutus aegub 31. mail.

Kui oled huvitatud tööst Tallinna Linnamuuseumis, võta palun ühendust meie personalijuhiga:

Elen Tisler, tel 615 5196,

Tallinna Linnamuuseum on linna loo elamuslik jutustaja. Sidudes Tallinna mineviku ja tuleviku, loome kõigile võimaluse võtta osa linnakultuuri kujunemisest. Loome ja arendame Tallinna elanike identiteeditunnet, säilitame linna pärandit ja jagame erialast kogemust. Tallinna Linnamuuseumi koosseisus tegutsevad Kiek in de Köki kindlustustemuuseum, Linnaelumuuseum, Fotomuuseum, Tallinna vene muuseum, Peeter I maja, Lastemuuseum Miiamilla ja Kalamaja muuseum