Muuseumist

14. sajandil rajatud kaitsetorn avati 2012. aastal kohvikmuuseumina, kus tutvustatakse paiga rikkalikku ajaloolist ja kultuuriloolist pärandit.

Neitsitorni kohvik-restoranis saab nautida nii hõrke roogasid kui aknaseinast avanevat suurepärast vaadet vanalinnale ja Taani Kuninga aeda.

Neitsitorni näitused käsitlevad esimese Eesti Vabariigi aega –  võlvkeldris on väljas Tallinna maiusetootjad,  teisel korrusel ”Kohtume kohvikus! – Tallinna kohvikukultuurist 1920.-1930. aastatel” ja galeriil fotonäitus Neitsitorni koduajastust.

TELLIMISEL EKSKURSIOONID

NEITSITORNI EKSKURSIOON

Teemad: Neitsitorn kui keskaegne kaitseehitis, kuldse Hansaaegse Revali sümbol, kuulsuste kodu ja kunstnike ateljee ning kultuskohvik.  Näituste tutvustus.

Rühma minimaalne suurus 10 inimest, kestus kuni 45 min.

Kogunemine Neitsitorni kassas.

Täispilet   5.00€, sooduspilet (üli)õpilastele ja pensionäridele 3.50€.

Ekskursioonide broneerimine ja lisainfo numbril 6012605 /üldtelefonil 6012751 või e-kirjaga aadressil neitsitorn@linnamuuseum.ee.

ÜHENDEKSKURSIOON NEITSITORN‒KIEK IN DE KÖK‒BASTIONIKÄIGUD

Ühendekskursioon kulgeb Neitsitornist läbi müürikäigu Kiek in de Köki suurtükitorni ja alla Bastionikäikudesse.  Väljumine Vabaduse väljakul Mayeri treppide kõrval.

Kõik ühes – ringkäigul tutvume lühidalt Tallinna ajaloo, linnakindlustuste ja linnalegendidega kuni tänapäevani välja.

Rühma minimaalne suurus  10 inimest, kestus kuni 1,5 tundi.

Kogunemine Neitsitorni kassas.

Ühendekskursiooni täispilet 12.00€, sooduspilet (üli)õpilastele ja pensionäridele 7€.

Ekskursioonide broneerimine ja lisainfo numbril 6012605 / üldtelefonil 6012751 või e-kirjaga aadressil neitsitorn@linnamuuseum.ee.