Muuseumiöö Jaani seegis 2015

Jaani Seegis kõlavad 2015 aasta muuseumiööl ehted ehk siis avatakse Eesti Kunstiakadeemia ehte-ja sepakunsti eriala tudengite bakalaureuse lõpunäitus.
Näitusel on esitatud Eesti Kunstiakadeemia ehte- ja sepakunsti eriala tudengite läbilõige õpingute jooksul tehtud töödest. Eksponeeritud on kontseptuaalne ehe ja sepis. Tööd varieeruvad nii oma suuruses kui materjalis – puidust kullani, rauast rediseni.
Jaani Seegis on muuseumiööl veel üllatusi, tule kohale ja sa näed!

Jaani Seek on muuseumiööl tasuta avatud kell 18.00-23.00.

Laupäeval, 16.mail kell 18 avatakse Jaani Seegi muuseumi paviljonis Eesti Kunstiakadeemia ehte-ja sepakunsti eriala bakalaureuse tudengite lõpunäitus “PINNAALL”.

Näitusel on esitatud ehte- ja sepakunsti eriala lõpetajate läbilõige õpingute jooksul tehtud töödest. Eksponeeritud on kontseptuaalne ehe ja sepis. Tööd varieeruvad nii oma suuruses kui materjalis – puidust kullani, rauast rediseni.

Näitusel osalevad: Edgar Volkov, Eveli Ait, Kadi Veesaar, Moonika Kase, Olav Surva, Triin Kukk, Viktorija Domarkaite, Kelly Toode, Elis Ilves, Getter Ziugand, Helen Kristi Loo, Triin Kukk, Miikael Danieljants, Mihkel Kaarma, Andreas Lichfeld

Tudengite töid on juhendanud: Eve Margus-Villems, Piret Hirv, Rait Siska, Tanel Veenre, Ulvi Haagensen, Nils Hint, Philip Sajet, Heigo Jelle

Teaser: https://vimeo.com/126471045