Ilmus raamat “Meie Tammsaare. Kohtumisraamat kirjanikuga”

Trükist on ilmunud kahe Tammsaare muuseumi (A. H. Tammsaare muuseum Kadriorus ja SA A. H. Tammsaare muuseum Vargamäel) koostöös valminud kogumik “Meie Tammsaare. Kohtumisraamat kirjanikuga”. Loe edasi!

Kodu kuvand eesti kirjanduses läbi aegade

1. detsembril toimub muuseumi galeriis Tammsaare muuseumi X sügiskonverents KODU KUVAND EESTI KIRJANDUSES LÄBI AEGADE. Loe edasi!

Jõuluprogrammid lastele

Sügise üle rõõmustamise kõrvalt tohib tasapisi juba tegeleda ka jõuluaegsete rõõmude üle mõtisklemisega ja nende kavandamisega, kas pole? Meie ülimalt organiseeritud kirjanikuhärra Tammsaare seda juba igal juhul teeb. Ja nagu kombeks, on ta ka selle aasta jõuluplaane tehes mõistagi oma väikeste sõprade peale mõelnud. Mis kõige toredam – tänavu otsustas ta anda lastele valida lausa kahe programmi vahel: VANAVANEMATE JÕULUD! ning VANAVANEMATE JÕULUD JA „REHEPAPI MAAILM“. Loe edasi!

Mõlemaid programme saab soovi korral ühendada ka jõulupeo ja kingijagamisega.

Käthe piparkoogid. Jõuluprogramm sõpruskondadele!

Kadriorus paiknev 1930. aastate interjööriga Tammsaare kortermuuseum pakub sel aastal võimalust veeta oma sõpruskonnaga ja/või töökollektiiviga õdus õhtupoolik kuulsa kirjaniku Tammsaare kodus. Räägime eestiaegsetest jõulukommetest ning koos sõpradega saab valmistada eestiaegse retsepti järgi piparkoogiataigna, samal ajal glögi rüübata ning puuviljadega maiustada.

 Tammsaare Muuseum Facebookis. Liitu meiega!

LINNAMUUSEUM.EE - KÕIK ÕIGUSED KAITSTUD. ILMA LOATA KOPEERIMINE KEELATUD.