Kirjaoskus-kirjaoskamatus – pildi kiri

Reedel, 4. aprillil avatakse Tammsaare muuseumi ja Kadrioru raamatukogu  fuajees, trepikäigus ja lugemissaalis näitus “Pildi kiri”. Näitus on inspireeritud tänavusest Tallinna XVI Graafikatriennaali teemast – kirjaoskus-kirjaoskamatus. Pealkiri „Pildi kiri“ on võtmeks erinevate autorite väga erinevatele teemakohastele käsitlustele. Loe edasi!

Eesti kirjanduse teemaline mälumäng!

Eesti Kirjanike Muuseumide Ühing kuulutab välja Eesti kirjanduse teemalise mälumängu.
Mälumäng on suunatud põhikooli- ja gümnaasiumiõpilastele, kummalegi vanuseastmele esitatakse 30 küsimust. Tulemuste arvestamisel on lisaks õigetele vastustele oluline ka vastamise kiirus. Täpsemad reeglid, info auhindade kohta, registreerimine ja mäng ise asuvad aadressil viktoriin.kirjanikemuuseumid.ee .

Uued haridusprogrammid!

EV 96 puhul on avatud registreerimine uuele programmile “Truudus”; meie kodu-näitusega seoses pakume kahte erinevat programmi põhikooli/gümnaasiumi ning algklassi astmele. Täpsem info siin!

Uus näitus: Kus on kirjaniku kodu?

Tammsaare sünnipäeval 30. jaanuaril avasime A. H. Tammsaare muuseumis näituse „Kus on kirjaniku kodu? Tallinna kirjanike kodud 21. sajandi algul“. Loe täpsemalt!

Muuseumi lahtiolekuajad muutusid!

Alates uuest aastast on Tammsaare muuseum avatud kolmapäevast pühapäevani 11.00-17.00. Suletud oleme esmaspäeviti ja teisipäeviti. Kooligruppe saame vastu võtta ka suletud päevadel, selleks palun võtke meiega ühendust!

Uus haridusprogramm: Võim ja vaim 1930. aastate Eestis

Ajalooõpetajatega koostöös väljatöötatud muuseumitund „Võim ja vaim 1930. aastate Eesti Vabariigis” analüüsib II Maailmasõja eelse Eesti Vabariigi poliitilist kliimat ja selle mõjusid vaimuelule. Loe edasi!

Kadrioru pärlid

Kultuuripärandi aasta on küll möödas, kuid kultuuripärand õitseb edasi. Kadrioru kunstimuuseumi ja A. H. Tammsaare muuseumi ühispakett õpilastele on jätkuvalt saadaval,samuti kestab veel mõnda aega Edelaraudtee tasuta sõit. Ootame teid!

Näitus “Tammsaare ja maailmakirjandus”

Pikendame näituse “Tammsaare ja maailmakirjandus” lahtiolekuaega 2014. aasta lõpuni.

 Tammsaare Muuseum Facebookis. Liitu meiega!

LINNAMUUSEUM.EE - KÕIK ÕIGUSED KAITSTUD. ILMA LOATA KOPEERIMINE KEELATUD.