Elavad pildid

Kirjanduslikku lugu visualiseeriv haridusprogramm koostöös Nukufilm Lastestuudioga “Elavad pildid: A. H. Tammsaare teoste visuaalne sõnum kaasjas” jätkub kuni 2016. aasta jõuludeni.
Programmi lõpptulemina valmivad õpilastel umbes minutipikkused animatsioonid Tammsaare ühe loomingu põhjal. 
Tutvu programmiga ja huvi korral võta meiega ühendust.

Uus programm! “Tõde ja õigus” laval

“Tõe ja õiguse” aasta puhul (90 aastapäeva möödumine romaani ilmumisest) ootame osalema uues kaasavas haridusprogrammis! Tutvume lähemalt kirjaniku loomingu toomisega Eesti teatrilavadele ning lavastajatega, kes on palju kordi käsitlenud A.H. Tammsaare loomingut. Seejärel haarame dramatiseeringute käsikirjade (või osatäitjaraamatute) järele ja kanname üksteisele ette “Tõe ja õiguse” I osa Tammsaare-aegse (Andres Särevi) etenduse stseeni ning tänapäevase [...]

Haridusprogrammid 2016

Lae alla infoleht haridusprogrammide kohta algklassidele/lasteaedadele ja põhikoolile/gümnaasiumile Kõik haridustunnid leiad menüüst Haridusprogrammide alt. Juba on võimalik hakata broneerima ka jõuluprogramme.

Eriprogramm ajaloo ja ühiskonnaõpetuse õpetajatele!

Seoses näitusega “Katastroofid. Vares-Barbarus Tammsaare juures” pakume eriprogrammi “Võim ja vaim. Vares-Barbaruse juhtum”. Koos õpilastega võetakse vaatluse alla sellised mõisted nagu vaikiv ajastu, ideoloogia, juunipööre, kvisling ja töölisklassi diktatuur. Õpilased saavad näha ajalookaadreid 1940. aastatest ning analüüsida propagandatekste. Haridusprogrammi maksumus on 2€ õpilase kohta ning vajalik on eelregistreerimine: tammsaare@linnamuuseum.ee või tel 6013232. Olete oodatud!

Lasteprogrammid

Laste rõõm, Meie rebane, Poiss ja liblikas ning teised haridustunnid. Programmide kestvus: 45 – 60 min. (Oleneb laste arvust.) Programmi maksumus ühele lapsele 2 €.

123
LINNAMUUSEUM.EE - KÕIK ÕIGUSED KAITSTUD. ILMA LOATA KOPEERIMINE KEELATUD.