Herbert Salu 100

17.november kell 16.00 kõnekoosolek Herbert Salu 100

“Uus-Maailm” Kadriorus

24.11. kell 19.00 on kõik  Kadrioru Seltsi liikmed ja kohalikud oodatud  Vilde muuseumisse ühisele uue filmi “Uus- Maailm”  vaatamisele. Filmist räägib režissöör Jaan Tootsen. Pilet 4.-

Teater Variuse “Rida on raha” novembris Vilde muuseumis

Suurepärast etendust võimalik näha vaid 28. ja 29. 11.2011

Selle aastasel kirjanduslaadal oli luubi all eesti lastekirjandus

Täname kõiki kirjanduslaada külastajaid ja maailma parimaid koostööpartnereid. Kohtume järgmisel sügisel uute teemadega.

Tallinna emakeeleõpetajate koolitus

14. 09 kohtuvad Vilde ja Tammsaare muuseumis Tallinna emakeeleõpetajad. Räägime loovast lugemisest, alternatiivsest kirjandusõppest ja uutest õppematerjalidest. Vajalik ette registreerimine

Mari Kalkun Trio suvises E. Vilde muuseumis

Vilde muuseumi traditsiooniline suvelõpu kontsert toob sel aastal intiimsesse kirjaniku kodusalongi esinema võrratu Mari Kalkuni. Mari Kalkun on isa poolt Võru ja ema poolt Pärnu-Kihnu juurtega laulja ja muusik, mistõttu võib tema lauludes kuulda nii metsa kui merd. Lood on valdavalt autorilooming, mis on inspiratsiooni ammutanud loodusest, eesti luulest ja rahvalauludest. Laulude tekstid pärinevad erinevatelt [...]

Eduard Vilde muuseum tähistas 65. sünnipäeva

Täname kõiki õnnesoovijaid.

Renoveerimisteemaline loengusari

Viimane renoveerimisteemaline loeng toimub kolmapäeval 22. juunil kl. 18. Teemaks: “Ajaloolised fassaadid ja nende korrastamine, kaasajastamine”.  Oodatud on kõik huvilised. Vajalik etteregistreerimine!

SUURMEESTE NAISED.Kadrioru Suveõhtu VII

Suur aitäh kõikidele külastajatele. Oli väga meeleolukas päev

MuuseumiÖÖ

Eduard Vilde muuseumis saab muuseumiööl vaadata kultuuriloolist näitust “Looriga ja loorita”, tutvuda kirjanik Vilde omaaegse koduga, mängida otsimismängu, lahendada ristsõnu. Õiged vastused garanteerivad ka auhinna.Muuseumi sissepääs on tasuta ja tulla saab kella 23-ni. Tule lase ennast üllatada!

12