15. juunil kell 19.00 MUUSEUMIMUUSIKA: Kalamaja muuseumis esineb pärimusmuusik Triinu Taul

KALAMAJA MUUSEUMIS ESINEB PÄRIMUSMUUSIK TRIINU TAUL

15.06.2022 kell 19.00 Kalamaja muuseumis

Triinu Taul on ainulaadne laulja, muusik, pärimusmuusik, muusika looja, multiinstrumentalist. Triinu omab tugevat sidet oma juurte ja loodusega. Tema improvisatsiooniline laul on alati kordumatu, selle kõlas peegeldub ürgsete loodusrahvaste teadvus ning müstilised dimensioonid. Triinu muusikaline looming on lihtne, sügav ja puudutav, inspireeritud elu olemusest, ilust ja valust. See on hetk, kus vaikib meel ja rahunevad mõtted, et leida end lähemal oma loomulikule olemusele ja olemisele.

Triinu mängib mitmesuguseid rahvapille ja laulab regilaulu vormis laule, millele on lihtne kaasa laulda. Ta on osalenud mitmetes muusikalistes koosseisudes ja projektides, jaganud oma muusikat nii kodumaal kui ka välismaal. Hetkel on Triinu süvenenud järjest enam muusika algupärasse ja tervendavasse jõusse.

Kontsert on kuulajaile tasuta, aga osalemiseks muuseumi siseruumides on vajalik registreerida Fientas.
Ilusa ilma korral toimub kontsert Kalamaja muuseumi aias ja võimalik on liituda publikuga ka siis, kui registreerimine oli juba suletud.

REGISTREERU KONTSERDILE

Kontsert kuulub Tallinna Linnamuuseumi 85. sünnipäeva tähistavasse kontserdisarja Muuseumimuusikamis toob nähtavale muuseumid kui eripalgelised kontserdikohad.

Kontserdisarja toetab Eesti Kultuurkapital.