Kalamaja väiksed jõulud 11. detsembril kl 10-15

Telliskivi seltsi aktiivsemate liikmete ja Kalju Baptistikoguduse algatatud toredal traditsioonilisel ettevõtmisel osalevad seekord Kalamaja segakoor, Kalamaja muuseum, Kalamaja raamatukogu ja kunstistuudio Marukaru. Selline kogukonna jõuluüritus on järjepidevalt toimunud juba alates 2012. aastast.
Kella 10-13 on Tetermanni majas Soo 29 avatud jõuluhõnguline pannkoogikohvik koos glögi ja piparkookidega, mida saab ka kaasa osta.
Kalju kiriku hoovilt saab endale koju soetada ka jõulukuuse.

Kl 12.00 saab Kalju kirikus Kalju tn 1 kuulata Kalamaja segakoori jõulukontserti.
Kl 12-15 ootab Kalamaja muuseumirahvas koos kunstistuudioga Marukaru jõulumeisterdama muuseumi hoovi Kotzebue tn 16. Kingikotti saab soetada ka kunstistuudio laste tehtud keraamikat.
Kl 14.00 Kalamaja raamatukogu loeb Jõulujuttu, pakub lahendamiseks mõistatusi ning jagab lendlehti soovitustega talviseks lugemiseks nii lastele kui ka täiskasvanutele.

Tegevustest osavõtt on prii!

Kuni 6. jaanuarini 2022 saab muuseumihoovi klaaskasvuhoones muuseumi lahtiolekuaegadel uudistada ka Kalju Baptistikoguduserahva meisterdatud nukkudega jõulusõime.