Meisterduslaupäev „Voolitud vana Tallinna lood“ 20. jaanuaril

Nagu juba traditsiooniks on saanud pakume neile, kes suurele Piparkoogimaania näitusele ei jõudnud näha väikest valikut töödest. Juba kaheteistkümnendat korda lõid 100 andekat loovinimest piparkoogist maailma, mis on seekord inspireeritud Tallinna erinevatest ajalookihistustest, arhitektuurist, kunstist ja inimestest.
Tallinna Linnamuuseum tähistab oma 80. juubelit ja eriti tore on siin võõrustada ka piparkoogist linnavalvurit Vana Toomast, kes legendi järgi elas koos oma emaga just siinsamas Kalamajas. Samuti saab näha piparkoogist raekoda, Rataskaevu, Viru väravaid koos hobutrammiga ja mitmeid teisi vana linna ajalookihistustest inspireeritud töid.

Laupäeval tuleb lühidalt juttu piparkoogi ajaloost ning näitusetöödega seotud lugudest ja legendidest.
Järgneb näitusest inspireeritud voolimise töötuba.
Oodatud on pered lastega vanuses 5 – 12 aastat.

Algused kl.11.00-12.30 ja 13.00-14.30

Osavõtt: 3 € / perepilet 6 €