Tähista lapse sünnipäeva uut moodi!

Lastemuuseum on oma 11. sünnipäeva puhul loonud uued sünnipäevapeo kavad! Tule ja tähista sünnipäeva uut moodi alates oktoobrist!

Kus ikka laps olemist paremini nautida kui lastemuuseumis! Sünnipäev on tähtis päev ja oled sa kooliealine või saad juba neljaseks – oled oodatud oma sünnipäeva meie juures tähistama! Sind ootavad äsja valminud sünnipäevapeo kavad!

4–6-aastastele: sünnipäev „Rännak muinasjutumetsa“ ühendab looduse tundmaõppimise ja lugude maagia. Mänguliste tegevuste kaudu saame tuttavaks meie metsades pesitsevate salapäraste tegelastega, kes end puujuurte all, okste sees ja sambla varjus peidavad. Need on metsavaimud, kes hoolitsevad selle eest, et kõigil loomadel, lindudel ja taimedel, kes metsas elavad, oleks hea olla – ja õpetavad oma tarkusi ka meile.

7–11-aastastele: sünnipäev “Ajarännak Kadrioru lasteparadiisi” on lõbus ja mänguline, ent ühtaegu hariv tagasivaade möödunud aega. Üheskoos mängides avastame, kuidas tol ajal Kadrioru lasteparadiisis lapsed oma vaba aega veetsid.

 

Vaata lähemalt ning broneeri sünnipäevapidu SIIN!