Tule tähista sünnipäeva Kadrioru lastemuuseumi torniga majas!

Tule tähista oma sünnipäeva koos Haldja või Tähetargaga meie päikeselises torniga majas Kadrioru pargis. Lisaks ootab sind sünnipäeva puhul muuseumi poolt vahva üllatus!

SÜNNIPÄEVAPAKETTIDE KIRJELDUSED:

Sünnipäev teadmishimulisele lapsele koos tähetargaga
Sünnipäev lastele, keda huvitavad tähed, planeedid ja kosmos.
Vanus : 6-10a
Programmi kestus : 40-45 min, sünnipäevatoa kasutamine 2 h. Lisaks on kõigil sünnipäevalistel võimalik jääda muuseumisse kuni muuseumi sulgemiseni kell 18.00.
Tähetark viib sünnipäevalised muuseumi Tähetorni, et tutvustada neile Päikesesüsteemi planeete. Tähetornis meisterdab iga laps endale ka väikese „Planeetide voldiku“, kuhu saab liimida kõik üheksa planeeti ja nende iseloomustuse juhuks, kui midagi huvitavat meelest läheb.

Sünnipäev liblik-haldjaga
Sünnipäev lastele, kellele meeldib meisterdada ja mängida.
Vanus: 3-8a
Programmi kestus : 30-40 min, lisaks sünnipäevatoa kasutamine 2 h. Lisaks on kõigil sünnipäevalistel võimalik jääda muuseumisse kuni muuseumi sulgemiseni kell 18.00.
Pisemad lapsed meisterdavad koos Liblik-haldja ja vanematega väikeseid liblikaid ja mängivad lõbusaid mänge. Suuremate lastega külastatakse tähetorni, kus ootab lapsi ees väikene üllatus ning samuti meisterdatakse Liblik-haldjaga vahva haldjas.

Sünnipäevi peetakse nii eesti kui ka vene keeles.

Hind: 140 EUR
Hind sisaldab:
• Muuseumipileteid maksim. 20 lapsele. Kui lapsi on rohkem kui 20, siis tuleb sünnipäeva eest maksta topelttasu. NB! Iga 5 lapse kohta peab olema vähemalt üks täiskasvanu, kes laste heaolu eest peo jooksul vastutab. Täiskasvanute piletid on samuti hinna sees.
• Eraldi ruumi kasutust 2 tunniks. Aega ületades lisandub hinnale ruumikasutuse tunnitasu.
• Sünnipäevakutseid (maksim. 20 tk). Need saate eelnevalt kätte meie muuseumi piletikassast. NB! Kui tühistate broneeringu, siis palume kutsed tagastada või tasuda sünnipäevakutsete eest (a´0.50 EUR).
• Põnevat programmi muuseumi ekspositsioonis.
• Kaks kannutäit morssi.
• Nõude kasutust (24-le inimesele tassid, koogitaldrikud, tordikahvlid, lisaks veekeedukann ja kohvimasin).
• Sünnipäevalapse pere ühe auto parkimise võimalust muuseumimaja kõrvale (Koidula tänava poolsesse otsa). Külalised saavad oma autod parkida kas Kadrioru staadioni parklasse (2,5 h tasuta) või Kumu tasuta parklasse, juhindudes linna liikluskorraldusest.

Sünnipäevapidu saab kokku leppida tel 6017057 või e-posti teel mm@linnamuuseum.ee
Ajad, mil saame sünnipäeva läbi viia:
T, K, R 15.30 – 17.30
L, P 12.00 – 14.00 või 15.00 – 17.00

Oluline teada:
• Sünnipäevaruumi saab ettevalmistusi tegema tulla 15 min enne peo algust.
• Ekspositsioonis hoiavad lapsevanemad peo jooksul lastel silma peal, juhendavad ja aitavad, kus vaja.
• Kaasa võib võtta oma toidu ja joogi. NB! Alkoholi meie majas ei tarbita.
• Muuseumis võib kasutada ainult tavalisi tordiküünlaid – nn vulkaaniküünlad on keelatud tuleohutus- ja turvanõuete tõttu.
• Lapsi aitavad otsimismängus lapsevanemad.
• Meie majas ollakse sokkis või kaasa võetud vahetusjalatsitega.
• Lapsevankrite jaoks on muuseumi välisterrassi katuse all vankriparkla. Võta kaasa rattalukk, et vankrit seina külge kinnitada. Vajadusel saab lukku tasuta laenutada ka meie infolauast.
• Kui kutsud peole esinejaid (muusikud, näomaalijad, tsirkus vms), siis lepi eelnevalt muuseumiga kokku.
• Muuseumis viibivad samal ajal ka teised muuseumikülastajad. Sünnipäevapeolised oskavad ekspositsioonis käituda korralikult ja viisakalt – nii et kahju ei saaks ei lapsed ega muuseumiekspositsioon ning kõigil oleks meeldiv muuseumikülastus!