Vanalinna vennaskonna linnalaager 25.08–27.08

Tallinna Linnamuuseumi linnalaager 8–12 aastastele

MASKIMÄNG MUUSEUMIDES

Laagripäevade tegevus toimub kell 10–16
Osalustasu 60 € kolme päeva eest. Maksmine toimub arve alusel.

Vanalinna vennaskonna linnalaager kutsub toredaid ja teadmishimulisi tüdrukuid ja poisse suve lõpul linnalaagrisse! Külastame erinevaid muuseume, kogume teadmisi ja kogemusi, avastame nii sees kui väljas, lustime ja meisterdame. Ootame lapsi vanuses 8+. Tegutsemispaikadeks on Tallinna Linnamuuseumi erinevad filiaalid: Kiek in de Köki kindlustustemuuseum, Fotomuuseum, linnamuuseum, Kalamaja muuseum, Tallinna vene muuseum, Peetri maja, Lastemuuseum Miiamilla. Sooja lõunat pakub igal päeval Neitsitorni muuseumikohvik.

Täpsem laagri tegutsemiskava täpsustub peagi!

Kolme päeva sisse mahub rohkelt rollimänge maskidega ja ilma. Orienteerumismängud linnaruumis aitavad paremini tundma õppida kodulinna. Laagripäevad algavad ja lõppevad erinevates muuseumides!

Registreerimine:
eestikeelsesse laagrisse 25.0827.08 SIIN
venekeelsesse laagrisse 25.0827.08 SIIN

Vanalinna vennaskonna linnalaagri info

Info: haridus@linnamuuseum.ee

Tallinna Linnamuuseumi salaselts “Vanalinna vennaskond” ootab 8-12 aastaseid noori ajas rändama, aardekambreid ja linnaruumi uurima ning saadud elamusi loomingulisse vormi valama. Tegevuspaikadeks on Tallinna Linnamuuseumi filiaalid, linnaruum ja selle saladused. Rollimänge mängides saame tuttavaks ajaloos päriselt aset leidnud sündmustega.

 

 

Meie YOUTUBE kanal