AJAHÄKKERID Linnamuuseumis ja vanalinnas

Tallinna Linnamuuseumi filiaalid võtavad osa muuseumifestivalist „Avatud mänguväljad“, mis toimub 10.–25. oktoobrini 2020. Kavas on nuti- ja otsimismängud ning laste üritused.
Selleaastase festivali teema AJAHÄKKERID inspiratsiooniks on nii Eesti Rahvajutu teema-aasta kui ka Digikultuuriaasta. Ajahäkkerid on need, kes suudavad näha asjade taga lugu, olgu see juhtunud mõnikümmend aastat tagasi või keskajal.
Uuendusena võtame kasutusele nutitelefoni ning loome mänge muuseumide avastamiseks LoQuizi äppis. Tasuta äppi saab alla laadida Google Play-s või App Store-s. Soovitame laadida äpp alla enne muuseumi külastust! Mängu saab avada skännides QR koodi kohapeal muuseumis.

Linnamuuseumi nutimäng
See mäng kuulub mänguvälja, mis nõuab tähelepanelikkust ja kaasamõtlemist ning on jõukohale 6–11aastastele lastele, nooremate puhul sobib läbimiseks koos vanema saatjaga.
Tallinna Linnamuuseumis saavad ajahäkkerid uurida, missugune oli selles majas 500 aastat tagasi elanud perekonna elu. Teeme tutvust perekond Viantiga, alustame majas sees, kuid seejärel lähme ühes perekonnaga põnevale rännakule läbi vanalinna!

LISAINFO
Avatud Mänguväljade raames rännutame mängijaid avastusretkele nii muuseumis sees kui ka linnaruumis. Retk läbi vanalinna on veidi alla 1 km pikkune, soovi korral võib mängu pooleli jätta ja jätkata teisel päeval.
Kui soovite mängu läbida lasteaiarühma või kooliklassiga, andke märku !