Telli sõpruskonnale sekskursioon vanalinnas või Keldrimäel

Tallinna linnaelumuuseum pakub tellimisel sõpruskondadele ja teistele huvilistele tuure teemal “Kõlvatu Tallinn” ja “Kolvatu Tallinn läheb Mardi tänavale” – eraviisiliselt, vaid oma grupile.

Võta meiega ühendust ning leime Teile sobiva aja sekskursiooniks! Ekskursioone saab teillida eesti, vene ja inglise keeles.

Tallinna linnaelumuuseumi näitus “Kõlvatu Tallinn” pajatab linlaste intiimelust erinevatel ajastutel, ihadest ja nendega kaasnenud tabudest. Ekskursioonid linnaruumis laiendavad näituse teemasid ning jutustavad konkreetsete paikadega seotud lugusid.

Sekskursiooni “Kõlvatu Tallinn” viib ringi liikuma vanalinnas. Õpime tundma armumaagia vürtse ning nii mõndagi muud üsna kõlvatut. Elamuslik ekskursioon sisaldab endas ka töötuba käeliste tegevustega.

Tuuri kestuseks on 1,5 tundi alguse ja lõpuga Tallinna Linnaelumuuseumis Vene tänav 17.

“Kõlvatu Tallinn läheb Mardi tänavale” keskendub prostitutsiooni ajaloole 19. ja 20. saj. alguses mil Keldrimäe kant ühes seal asuva Mardi tänavaga muutusid uueks kõlvastuste pruukimise paigaks.

Tuur leiab aset Tallinna kesklinnas kestusega 1,5 tundi. Algus Jaani Seegist Väike-Pääsuke 5 ning lõpuga Kalevi staadioni juures.

Grupi suuruseks on minimaalselt 10 inimest kuni 30 inimest. Hind on 15€ osaleja kohta.

Tellimiseks võta ühendust: