Otsime loomingulist pedagoogi looma uudseid muuseumitunde ja elamusprogramme!

Tallinna Linnamuuseum otsib loomingulist ja algatusvalmit pedagoogi, kes oleks huvitatud uudsete muuseumitundide, ürituste ja elamusprogrammide loomisest.

Tallinna Linnamuuseum on Tallinna ajaloo koguja, säilitaja, uurija ja vahendaja. Me jagame lugusid linnast ja siin elanud inimestest läbi aegade.
Meie missiooniks on olla kohtumispaik, kus saavad kokku erinevast rahvusest linnaelanikud ja linna külalised, minevikulood ja unistused tulevikulinnast.
Tallinna Linnamuuseumi koosseisus tegutseb 9 muuseumi: Kiek in de Kök ja Bastionikäigud, Neitsitorni kohvikmuuseum, Raidkivimuuseum, Linnamuuseum, Fotomuuseum, Tallinna vene muuseum, Peeter I Maja, Kadrioru Lastemuuseum Miiamilla, Kalamaja Lastemuuseum Miiamilla.

Ootame oma meeskonda muuseumipedagoogi!

Kas tahad välja töötada uudseid muuseumitunde, üritusi ja elamusprogramme?

Kas oskad neid säravalt ja kaasavalt ellu viia?

Kas suudad haarata erinevaid sihtgruppe lasteaiaealistest pensionärideni?

Kas soovid osaleda näituste valmistamise meeskonnas?

Kas oled loominguline ja algatusvõimeline?

Kas sul on töötamist toetav kõrgharidus?

Kas oskad tunde ja programme juhendada eesti keeles ja kõneled teisigi keeli?

Siis just sind me otsimegi!

Kui tahad töötada muuseumis, mis võimaldab paindlikku töökorraldust, saada tööks vajalikke koolitusi, olla kolleeg eri valdkondade tippspetsialistidega ja leida mitmekülgseid võimalusi eneseteostuseks, siis kandideeri kohe!

Kandideerimiseks kirjuta lühidalt teemal „Milline võiks olla üks inspireeriv ja elamuslik haridusprogramm Tallinna Linnamuuseumis“ (Milliseid lugusid, meetodeid ja kohti selles programmis kasutaksid).

Lisa oma CV ja saada see hiljemalt 23. septembril aadressil .

 

Info: , tel 615 5184.
Kuulutust võid lugeda ka www.linnamuuseum.ee