Linnamuuseum pakub tööd täiskoormusega fotograafile

Otsime oma meeskonda muuseumifotograafi, kes jäädvustaks muuseumiüritusi, linna ja inimesi ning tegeleks ka museaalide pildistamise ja muuseumikogu digiteerimisega.

Sinu peamisteks ülesanneteks on museaalide ja ürituste pildistamine, muuseumikogu digiteerimine, linnamuuseumi trükiste ja teavikute fotomaterjali tootmine, linnaruumi arengu jäädvustamine, vajadusel ka videote filmimine ja videotöötlus

Sinult eeldame:
fotograafi kutsetunnistust  või fotograafiaalast väljaõpet;
põhjalikku fototöötlusprogrammide tundmist;
erinevate fotožanrite tundmist;
fotograafiaalaste haridusprogrammide läbiviimise valmidust;
väga head koostöö- ja suhtlemisoskust;
aktiivsust ja tulemustele orienteeritust;
paindlikust tööaja suhtes.

Sulle pakume:
huvitavat ja mitmekesist tööd;
professionaalseid kolleege;
kindlat sissetulekut;
arenemisvõimalust;
vajalikke täiendkoolitusi;
kaasaegset töövarustust;
toredaid ühisüritusi.

Kandideerimiseks saada oma CV ja lühike motivatsioonikiri aadressile  hiljemalt 30. septembriks 2018.

Tallinna Linnamuuseum on Tallinna ajaloo koguja, säilitaja, uurija ja vahendaja. Me jagame lugusid linnast ja siin elanud inimestest läbi aegade.
Meie missiooniks on olla kohtumispaik, kus saavad kokku erinevast rahvusest linnaelanikud ja linna külalised, minevikulood ja unistused tulevikulinnast.
Tallinna Linnamuuseumi koosseisus tegutseb 9 muuseumi: Kiek in de Kök ja Bastionikäigud, Neitsitorni kohvik-muuseum, Raidkivimuuseum, Linnamuuseum, Fotomuuseum, Tallinna vene muuseum, Peeter I Maja, Kadrioru Lastemuuseum Miiamilla.
Tallinna Linnamuuseumis töötab ligi 100 töötajat.