Muuseumifestivali “Avatud mänguväljad” konkursi tulemus

Kokku oli oma soovi osaleda “Avatud mänguväljade” festivalil avaldanud 28 muuseumi ja raamatukogu.

Sisukate vastuste põhjal tehtud otsuse käigus moodustusid järgmised mänguväljad:

Tartu mänguväli:

Eesti Rahva Muuseum, Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseum, Tartu Mänguasjamuuseum, Tartu Oskar Lutsu nimeline Linnaraamatukogu, Tartu Ülikooli botaanikaaed

Piirkonna muuseumide mänguväli:

Jääaja Keskus, Eesti Maanteemuuseum, Palamuse O. Lutsu Kihelkonnakoolimuuseum

Tallinna mänguväli:

Eduard Vilde muuseum, Eesti Ajaloomuuseum, Eesti Tervishoiu Muuseum, Fotomuuseum (Tallinna Linnamuuseum), lastemuuseum Miiamilla (Tallinna Linnamuuseum), Niguliste muuseum – Eesti Kunstimuuseum, Okupatsioonide ja vabaduse muuseum Vabamu, Tallinna Linnamuuseum, Tallinna Teletorn

Virumaa muuseumide mänguväli:

Rakvere linnus, Rehbinderi maja ja Politseimuuseum

11. märtsil algab koolitus festivali osalejatele ning TLMi pedagoogide ja külastusjuhtudele, mis toetab mängujuhiste koostamist ning annab hea ülevaate ja praktilist lähenemist muuseumitundide läbiviimiseks. Koolitus toimub Tallinna Linnamuuseumi eestvedamisel.

Loe projektist täpsemalt festivali kodulehel

Täpsem info:

Jelena Tsekulajeva