Tallinna Linnamuuseum ootab tööle muuseumipedagoogi, kes saaks hästi hakkama eesti ja vene keelega

Tallina Linnamuuseum ootab tööle muuseumipedagoogi (töö vene ja eesti keeles) põhitöökohaga Linnamuuseumi hoones Vene 17.

Kui tahad töötada asutuses, mis võimaldab paindlikku töökorraldust, käia tööl Tallinna vanalinnas, saada kolleegiks eri valdkondade spetsialistid ja leida mitmekülgseid võimalusi eneseteostuseks, siis kandideeri kohe!

Kas tahad välja töötada uudseid muuseumitunde, üritusi ja elamusprogramme?
Kas oskad neid säravalt ja kaasavalt ellu viia?
Kas suudad haarata erinevaid sihtgruppe lasteaiaealistest pensionärideni?
Kas oled loominguline ja algatusvõimeline?
Kas sul on kõrgharidus?
Kas soovid osaleda näituste valmistamise meeskonnas?
Kas oskad lisaks vene keelele heal tasemel eesti keelt?
Siis just sind me otsimegi!

Saada hiljemalt 15. novembriks meile oma CV ja lisaks pane kirja, milline võiks olla üks inspireeriv ja elamuslik haridustegevus Tallinna Linnamuuseumis. (Milliseid lugusid, meetodeid ja kohti selles programmis kasutaksid.)

Asukoht: Vene 17, Tallinn
Keeled: vene, eesti, inglise
Kontaktisik Elen Tisler, tel 615 5196,

Muuseumitund keskaegses kaupmehemajas.

Muuseumitund. Foto: Kadi Kindma

Tallinna Linnamuuseum kogub, säilitab ja uurib Tallinna ajalugu ning jagab lugusid linnast ja siin elanud inimestest läbi aegade.
Meie missiooniks on olla kohtumispaik, kus saavad kokku erinevast rahvusest linnaelanikud ja linna külalised, minevikulood ja unistused tulevikulinnast. Tallinna Linnamuuseumi koosseisus tegutseb seitse muuseumi: Kiek in de Köki kindlustustemuuseum, Linnamuuseum, Fotomuuseum, Tallinna vene muuseum, Peeter I maja, Lastemuuseum Miiamilla, Kalamaja muuseum.