Fotomuuseumi fototäika galeriis SEEK 14. septembril 2023

14. septembril kell 17.00-20.00 toimub Fotomuuseumi galeriis SEEK (Tallinnas Väike-Pääsukese 5 Tartu mnt läbimurdel) fototäika, kuhu on võimalik tulla kauplema kasutult seisma jäänud fotokolaga.

Olgu need siis vanad fotokad, objektiivid, lisaseadmed, laboritehnika, fotomaterjal, fotokeemia, raamatud, fotoalbumid, fotod, postkaardid, pildiraamid vms. Too oma seisma jäänud fotovärk täikale ning Sina ise või meie müüme selle maha! Küsi infot ja broneeri müügikoht, kirjutades 

 

NB! Asju saad müüki tuua kuni Seegi galeriisse E-R kl 12-17!
Info .

Kuidas toimub?

Meie juures on Sul võimalik saada endale üheks täikapäevaks müügipind või tuua asjad lihtsalt müüki Fotomuuseumi letti. Sinul ei jää teha muud, kui koguda kokku asjad, määrata hinnad ja tuua enne täikat Seegi galeriisse! Täikaliste vahel käib arveldamine sularahas, muuseumikaupu saab osta ka kaardiga.

Kuidas asju müüki tuua?

Kuidas peaks välja nägema hinnasilt? Mida ja kuidas sinna kirjutada? 

  • Müüja eesnimi
  • Müügis oleva eseme number (näiteks F00, F01)
  • Toote müügihind
  • Soovituslik on märkida ka:
  • Info toote võimaliku vea kohta (hilisemaid pretensioone ei arvestata)
  • Toote kirjeldus (see välistab, et toode müüakse teise toote hinnasildiga juhul, kui sildid peaksid küljest tulema ja vahetusse minema). Toote kirjeldus aitab sul ka hiljem selgust saada, mis on ära müüdud.

Hinnasildi näidis:

Mari F01 Hind 5 €

Kaamera Zenit ET (1973a)

Objektiiv puudub

 

Mida müügile tuua? 

Täika on mõeldud kasutatud asjade müügiks, kuid organiseerija võib omal äranägemisel teha erandeid. Vastu ei võeta fotograafiasse mittepuutuvad asju.

 

Kes vastutab asjade säilimise eest? 

Fototäika ei võta vastutust toodete säilimise eest. Kadunud ja katki läinud asju ei hüvitata. Väikesemõõdulisi ning väga kalleid esemeid soovitame müüki mitte panna. Fototäika ei võta vastutust ka müüdud kauba kvaliteedi eest. Juhul, kui Fototäika müüs kauba omaniku eest, siis on võimalik ostjal põhjendatud pretensioonide korral Fototäika kaudu saada müüja kontaktid.

 

Kuidas kaupa ja üritust reklaamitakse? 

Ole hea ja soovita täikat ka oma tuttavatele, siis saame ostjaid ja müüjaid juurde. Kui oled FB konto omanik, siis palun jaga meie infot! Vaata ka https://www.facebook.com/fotomuuseum

Fotomuuseum koos Linnamuuseumiga jagab infot oma kanalites (koduleht, Fb jms) ning meediale.

Tere tulemast ostma ja müüma!

Fotomuuseumi fototäika toimumiskoht: Galerii Seek – Tallinn, Väike-Pääsukese 5 Tartu maantee läbimurdel

Rohkem infot: Tanel Verk, Fotomuuseumi fototäika peaorganisaator