EESTI MUSEUMIPOODIDE JÕULULAAT
3.-4. detsembris Jaani seegi galeriis

Tallinna Linnamuuseum korraldab 3. ja 4. detsembril Jaani seegi galeriis Eesti muuseumipoodide jõululaada. Ootame osalema ja jõuluostudele!

JÕULULAAT TOIMUB:

Tallinna südalinnas Jaani seegi galeriis (aadress Väike-Pääsukese 5, Rävala pst ääres, asukoht kaardil).

reedel, 3. detsembril kl 12-19,
laupäeval, 4. detsembril kl 10-18.

Muuseumid üle Eesti

Toome muuseumide kaubad ühte kokku, et tänavune kingikott saaks täis sisukaid raamatuid, kauneid kalendreid ja postkaarte, andekaid muuseumiteemalisi disaintooteid: ehteid, rõivaid, meeneid, tarbeesemeid, mänguasju jm.

Saaremaa muuseum toob müügiks kaasa viikingite aardelaeka – tooted on inspireeritud Saaremaa Salme leidudest. Valikus ehteid nii naistele kui meestele, erinevaid kamme, ja viikingite lauamäng!

Tartust saabub Tallinnasse Spordimuuseum. Laadale tuuakse sporditeemalisi raamatuid, retropusasid, muuseumi kinkekaarte jpm.

Tervisemuuseumi kaupade hulgas on inimkeha teemalised disaintassid, antibakteriaalsed pastakad, stressipallid ja palju muud lahedat disainikapua.

Keilast Tuleb Tallinnasse kauplema Harjumaa muuseum. Laadal tuleb nende poolt müügile teiste asjade seas ka vanaaegse hõnguga postkaarte.
Eesti Sõjamuuseumi kaupade seas on ajaloo ja sõjanduse teemalised raamatud ning muuseumimeeneid alates pusadest ja lõpetades padrunvõtmehoidjatega.

 

COVID-19 epidemioloogilisest olukorrast tingituna on osalemise eelduseks kehtiv vaktsineerimispass. Samadel tingimustel pääsevad laadale ka ostjad.

Publikule on sissepääs tasuta.

 NB! 3. ja 4. detsembril on Jaani seegi galeriis võimalik veel viimaseid päevi näha ka Fotomuuseumi näitust „Isolatsioonidialoogid“. Seejärel on galerii talvehooajaks suletud.

JÕULULAAT TOIMUB:
reedel, 3. detsembril kl 12-19,
laupäeval, 4. detsembril kl 10-18.

 

Laadal osalevad:

Tallinna Linnamuuseum

SA Eesti Vabaõhumuuseum

SA Saaremaa muuseum

Eesti Spordi- ja Olümpiamuuseum

Okupatsioonide ja vabaduse muuseum Vabamu

Eesti Tervisemuuseum

Sõjamuuseum

Harjumaa muuseum

nimekiri on täiendamisel

 

Laadale on veel võimalik registreeruda osalejaks SIIN.

Küsimustele vastab muuseumipoodide spetsialist Emel-Elizabeth Tuulik, ; tel: 5628 9903.