Huviringid

VÄIKELASTE MUUSIKATUNNID

Lastemuuseumis Miiamilla toimuvad muusikatunnid kõige pisematele. Igal teisipäeval ootab õpetaja Maive Lille muusikatundi lapsi koos ema–isaga või hoopis hoidjaga.

TEISIPÄEVITI

9.30 1–2 aastased lapsed

11.00 2–3 aastased lapsed

12.00 beebid alates 5. elukuust kuni 1 aastased lapsed (k.a)

Ühe korra hind 10 €

Nelja korra hind 30 € kehtib kahe kuu jooksul

Muusikatunni hinna sees on samal päeval ühe korra muuseumi külastatavus.

Kontakt: maive@lastemuusika.ee, 51 00 285

Rohkem infot: www.lastemuusika.ee/index.php/muusikatundidest/4-maive-lille

EMA & BEEBI JOOGATUNNID

beebijooga mm

Lastemuuseumis Miiamilla toimuvad joogatunnid värsketele emmedele koos beebidega (2–18 kuud)
KOLMAPÄEVITI kell 12.15-13.15
Juhendaja: Aale-Triinu Sonn (Studio108)
Ema–beebi joogatunni kirjeldus:
Emmed teevad erinevaid lõdvestavaid ja tugevdavaid joogaharjutusi, põhifookusega sünnitusest taastumisel ja samas ka kergel üldtreeningul. Käsitleme palju ka füsioteraapilist poolt, et peale sünnitust keha kõige parema tervise ja tasakaalu juurde tagasi tuua. Trenni võib ema tulla tegelikult ka üksi, ilma lapseta! Emale kaasa: mugavad riided ja soovi korral omaenda joogamatt, mida saab jätta ka trenniruumi hoiule. Ja võid tulla ka ilma – kohapeal on ka mõned matid!
Beebid armastavad enamasti emme kehaga kontaktis olla ja üheskoos teha pehmelt kiikuvaid joogaharjutusi kaasa või lihtsalt lesida ema kõrval ja uudistada teisi beebisid. Arvestame laste vajadustega ja selle tunni ajal võib vabalt ka titat imetada –  on olemas isegi paar harjutust just selleks puhuks! Beebile kaasa: rätik või tekike, suuremale juba ka paar mänguasja.
Kontakt ja etteregistreerimine: info@studio108.ee, 5270569
Loe lähemalt:

KOGUPERE FOLGIRING

Miiamilla muuseumis hakkavad õige pea kõlama laululood, helisema pillimäng ja tatsama rõõmsad folgirütmid. Mõnusas perekeskse folgiringis loetakse liisusalme, mängitakse vanu laulumänge ja tutvutakse rahvapillidega. Folgiringi juhendaja Astrid Nõlvak on eesti rahvamuusik ning rahvamuusikaõpetaja. Lisaks pillimängule ja rahvamuusikaõpetaja tööle on ta ka pärimusmuusikafestivali Hiiu Folk peakorraldaja ja programmijuht.

Folklooritundi on oodatud 1-5 aastased lapsed koos ema-isa või vanaema-vanaisaga. Folgiringi võetakse vastu kuni 10 osalejat.

NELJAPÄEVITI kell 10-10.45
Kuutasu on 40 eurot

Kindlasti anna oma tulekust teada: astrid.nolvak@gmail.com