Külastajale

LASTEMUUSEUM ON AVATUD!

VAATA SUVISEID TEGEVUSI SIIT!

LASTEMUUSEUMI AVAMISAJAD:

Juuni–august:
T–P 
10–17

September–mai:
T–R 12–18
L, P 10–17

Pühade ajal
Tallinna Linnamuuseumi kõikide filiaalide lahtiolekuajad leiad SIIT

KÜLASTAJALE TEADMISEKS:

  • 2 + 2 reegli (v.a perede puhul) järgimine nii töötajate kui ka külastajate poolt
  • külastajale on tagatud võimalused käte desinfitseerimiseks ja pesuks
  • muuseumi siseruumides hoiame külastajate hulka max 50 protsendi täituvuse piires

PILETIINFO

KUIDAS TULLA?

KONTAKT:

Tel: +372 601 7057
E-mail: mm@linnamuuseum.ee

MUUSEUMISSE VÕTA KAASA OMA TOIT

Kuigi meie muuseumikohvik on puhkusel, aga sinul läheb mängides kõht tühjaks, siis võid lahkesti meie kohvikuruumides oma toidu ja joogiga keha kinnitada. Meil on hubane ruum, kus lauad ootavad sööjaid. Pärast söömist jäta oma koht puhtaks. Meie muuseum on keskkonnasõbralik ja sorteerime jäätmeid (pakend ja toidujäätmed käivad eraldi prügikasti).


OLULINE TEADA:

• Kui sa tahad tulla meile külla, siis peab sul kindlasti olema kaasas kas ema või isa või keegi täiskasvanu, kes sinu järele vaatab! Alla 7 a lapsed tohivad muuseumis viibida ainult koos täiskasvanud saatjaga.
• Välisjalanõudes meil olla ei saa. Kui sa ei taha sokkis olla, siis võta kaasa vahetusjalatsid! See käib ka emade, isade, vanaemade ja vanaisade ning onude ja tädide kohta!
• Kui võtate kaasa väikese venna või õe, kes sõidab veel vankris, siis võtke ühes rattalukk – meil on maja seina küljes katuse all toru, kuhu saab vankri lukku panna, majja sisse kahjuks vankrid ei mahu.
• Meie muuseumis saab peaaegu kõike katsuda ja asjadega mängida – ole siis hea ja mängi nii, et asjad katki ei läheks ja ka teised lapsed saaksid neid kasutada!

PILDISTAMINE JA FILMIMINE:

Oma tarbeks on pildistamine lubatud ainult ilma välgu ja statiivita. Erivajadustel kokkuleppel administratsiooniga.
Ajakirjanikele on muuseumis pildistamine ja filmimine muuseumi hoone, näituste või ürituste tutvustamiseks tasuta, kui selles on eelnevalt kokku lepitud. Palun võtta selleks ühendust tel 5347 3981  või eve.veigel@linnamuuseum.ee.
Kommertseesmärgil pildistamine ja filmimine on tasuline vastavalt hinnakirjale. Palume selleks kokkuleppeks võtta ühendust turundus- ja kommunikatsioonijuhiga tel 5347 3981 või eve.veigel@linnamuuseum.ee

Tallinna Linnamuuseumi piletite ja teenuste hinnakiri