Külastajale

AVATUD:

T–P kell 12.00–18.00
Suletud esmaspäeviti ja riiklikel pühadel.

Muuseum on suletud riiklikel pühadel. Riiklike pühade eelneval päeval suletakse muuseum 3 tundi varem:
23. veebruaril, 22. juunil, 23. ja 31. detsembril.

KONTAKT:

Tel: +372 601 7057
E-mail:  mm@linnamuuseum.ee

PILETID:

Pere 6 € (2 täiskasvanut ja 4 last)
Väike (laps 0-2a) tasuta
Keskmine (lapsed alates 3. eluaastast, üliõpilased, ajateenijad, pensionärid) 2 €
Suur (täiskasvanu) 3 €
10 külastuse pilet lapsele 9,60 €
10 külastuse pilet täiskasvanule 19,20 €

NB! Gruppide külastustest palume ette teatada telefonil 601 7057 või e-postis mm@linnamuuseum.ee.

Lasterühmade külastuse puhul soovitame tellida muuseumitunni.

Pildistamisel ei või kasutada välklampi!

TASUTA

Muuseumi pääsevad tasuta vastava dokumendi esitajad:

 • Tallinn Card
 • teiste muuseumide töötajad
 • Eesti Muuseumiühingu liikmed
 • ICOM-i liikmed
 • ajakirjanikud (tööülesannete täitmisel)
 • ekskursioonid lastekodudest
 • WFTGA liikmed
 • Tallinna Botaanikaaia töötajad
 • Tallinna Giidide Ühingu liikmed
 • ITIC õpetajakaardi omanikule muuseumikülastus sooduspiletiga, grupijuhina tasuta
 • kuni 16 aastane puudega laps (tõendi alusel) ja tema saatja
 • sügava ja raske puudega 16-aastane ja vanem isik (puudega isiku kaardi või pensionitunnistuse esitamisel) ja tema saatja ning puuduva töövõimega isikud

Kõik külastajad 15. mail, Tallinna päeval ja 18.mail, Rahvusvahelisel muuseumipäeval

miiamilla-kohvikMUUSEUMI KOHVIK:

Kadrioru lastemuuseumi Miiamilla väike kohvik pakub maitsvaid saiakesi ja kooke, mahla ning morssi ja loomulikult jäätist. Missugune laps ei unistaks sooja ilmaga jäätisest! Täiskasvanud saavad nautida imehead kohvi. Ja see ei ole veel päris kõik, mida meie kohvikus saada on – tule ja vaata ise järele!

MUUSEUMI KOHVIK ON AJUTISELT SULETUD!

Alates 1. septembrist 2018 läheb muuseumi kohvik väikesele uuenduskuurile ning on ajutiselt suletud.

Aga muuseumis kestab mäng rõõmsalt edasi ja kui nälg näpistab, võta oma võileib kaasa. Muuseum on avatud T-P kell 12.00-18.00.

OLULINE TEADA:

• Kui sa tahad tulla meile külla, siis peab sul kindlasti olema kaasas kas ema või isa või keegi täiskasvanu, kes sinu järgi vaatab! Alla 7 a. lapsed tohivad muuseumis viibida ainult koos täiskasvanut saatjaga.
• Välisjalanõudes meil olla ei saa. Kui sa ei taha sokkis olla, siis võta kaasa vahetusjalatsid! See käib ka emade, isade, vanaemade ja vanaisade ning onude ja tädide kohta!
• Kui võtate kaasa väikese venna või õe, kes sõidab veel vankris, siis võtke ühes rattalukk – meil on maja seina küljes katuse all toru, kuhu saab vankri lukku panna, majja sisse kahjuks vankrid ei mahu!
• Meie muuseumis saab peaaegu kõike katsuda ja asjadega mängida – ole siis hea ja mängi nii, et asjad katki ei läheks ja ka teised lapsed saaksid neid kasutada!

KUIDAS TULLA:

NB! Autoga tulles on oluline teada, et Koidula tänaval ei ole lubatud parkida. Lähimad parklad on Kumu ja Kadrioru staadioni juures.

kadrioru parklad

Kui tuled meie juurde kesklinna poolt, siis:
• piki L. Koidula tänavat tulles näed Kadrioru pargis vasakut kätt luigetiiki. Tule tiigist mööda. Paremale jääb kahekordne heleroosa maja – E. Vilde Muuseum. Tule ka sellest mööda, ikka piki Koidula tänavat. Umbes 200 sammu pärast näed vasakul laste mänguväljakut. Meie asume kohe mänguväljaku kõrval madalas kollases majas.
• trammiga tulles vali tramm nr 1 või 3 ja sõida Kadrioru lõpp-peatusse. Nüüd tule mööda A. Weizenbergi tänavat otse edasi, kuni jõuad luigetiigini. Siit astu veel oma 200 sammu edasi (tiik jääb paremale), kuni jõuad väikese rohelise majani. Selles asub Kadrioru pargi muuseum ja raamatukogu. Keera veidi enne seda maja paremale ja jõuad mööda teerada otse meie maja ette!

Kui tuled meie juurde otse mere äärest Pirita teelt, siis:
• kõnni Russalka monumendi juurest mööda sirget alleed Kadrioru lossini. Selles asub Kadrioru Kunstimuuseum. Tule lossi eest läbi, otse üle autotee (ära unusta enne vaadata vasakule ja paremale, et ühtegi autot ei tule!) ja jõuad väikese rohelise maja ette – siin asub Kadrioru pargi muuseum ja raamatukogu. Meie asume selle maja taga, umbes 50 sammu kaugusel.

Kui tuled meie juurde Lasnamäe poolt, siis:
• KUMU peaksid sa teadma – see on Eesti Kunstimuuseum. Kui tuled KUMU peaukse juurest autoparklasse, siis sellest vasakule jääb purskkaev ja roosiaed. Tule purskkaevu juurest treppidest alla ja umbes 100 sammuga jõuad meie majani!

L.Koidula 21C Tallinn, 10127

PILDISTAMINE JA FILMIMINE:

Oma tarbeks on pildistamine lubatud ainult ilma välgu ja statiivita. Erivajadustel kokkuleppel administratsiooniga.
Ajakirjanikele on muuseumis pildistamine ja filmimine muuseumi hoone, näituste või ürituste tutvustamiseks tasuta, kui selles on eelnevalt kokku lepitud. Palun võtta selleks ühendust tel 5347 3981  või eve.veigel@linnamuuseum.ee.
Kommertseesmärgil pildistamine ja filmimine on tasuline vastavalt hinnakirjale. Palume selleks kokkuleppeks võtta ühendust turundus- ja kommunikatsioonijuhiga tel 5347 3981 või eve.veigel@linnamuuseum.ee

Tallinna Linnamuuseumi piletite ja teenuste hinnakiri