Kiek in de Kök kindlustustemuuseumi on tunnustatud Tripadvisor 2023 Travelers’ Choice® auhinnaga

Kiek in de Kök kindlustustemuuseumi on tunnustatud Tripadvisor® 2023 Reisijate Valiku® auhinnaga

 

Kiek in de Kök kindlustustemuuseumi suurepärased reisijate arvustused teenisid sellele muuseumile tiitli “Reisijate lemmik koht”.

 

Tripadvisor teatas, et Kiek in de Kök kindlustustemuuseum on tunnustatud 2023. aasta Reisijate Valiku auhinnaga, kuna see kuul

ub maailma atraktsioonide top 10% hulka. Seda ihaldatud auhinda antakse ettevõtetele, kes on Tripadvisoril viimase 12 kuu jooksul järjepidevalt saanud suurepäraseid reisijate arvustusi, paigutades need võitjad Tripadvisoris ülemaailmselt 10% kõigist loetletud objektidest.

 

“Õnnitleme 2023. aasta Tripadvisor Reisijate Valiku võitjaid,” ütles John Boris, Tripadvisori tegevuskasvu juht. “Reiside taastumine, mida oleme näinud viimase aasta jooksul, on veelgi suurendanud konkurentsi. Reisijate Valiku auhinna võitmine näitab, et olete pakkunud suurepäraseid kogemusi neile, kellel on kõige rohkem tähtsust: teie külastajatel. Muutuvate ootuste, jätkuva tööjõupuuduse ja tõusvate kulude tingimustes pole see lihtne saavutus ning mulle on pidevalt muljet avaldanud organisatsioonide külalislahkus, vastupidavus ja kohanemisvõime. Elagu veel üks edukas aasta!”

 

Vaadake kõiki arvustusi ja saage rohkem teavet Kiek in de Kök kindlustustemuuseumi kohta siin!

 

Kiek in de Kök kindlustustemuuseumi kohta

Kindlustustemuuseum moodustab üle 500 meetri pikkuse muuseumikompleksi.

Siia kuuluvad neli torni: Kiek in de Kök, Neitsitorn, Tallitorn ja Lühikese jala väravatorn. Kindlustustemuuseumisse kuuluvad ka salapärased maa-alused bastionikäigud ja neis asuv Raidkivimuuseum.

Kiek in de Köki ekspositsioon annab ülevaate kunagisest sõjapidamisest, katkust ja näljahädadest ning tutvustab kuritegusid ja karistusi keskaegses linnas. Torni on esmakordselt mainitud 1577. aastal Tallinna teise piiramise kirjelduses. Neitsitorni püsiekspositsioon räägib ajast mil siin olid kunstnike ateljeed ja hilisemast perioodist mil Neitsitorn oli Tallinna menukohvik.  Bastionikäikude ekspositsioon tutvustab kaitserajatiste ajalugu ja tähtsamaid sõjalisi sündmusi. Seal asub ka rikkalik raidkivide kogu.

 

Tripadvisori kohta

Tripadvisor, maailma suurim reisijuhtimise platvorm*, aitab igal kuul sadadel miljonitel inimestel saada paremateks reisijateks – alates reisiplaani koostamisest kuni broneerimiseni ja reisi tegemiseni. Üle kogu maailma kasutavad reisijad Tripadvisori saiti ja rakendust, et avastada, kus peatuda, mida teha ja kus süüa põhinedes nende soovitustel, kes on seal juba käinud. Rohkem kui 1 miljardi arvustuse ja arvamusega peaaegu 8 miljoni ettevõtte kohta pöörduvad reisijad Tripadvisori poole, et leida majutusehitisel tehinguid, broneerida kogemusi, reserveerida laudu maitsvatesse restoranidesse ja avastada suurepäraseid kohti lähedal. Reisijate juhendina, mis on saadaval 43 turul ja 22 keeles, teeb Tripadvisor plaanimise lihtsaks olenemata reisitüübist. Tripadvisor, Inc. (Nasdaq: TRIP) tütarfirmad omavad ja juhivad mitmeid reisimeedia kaubamärke ja ettevõtteid, mis tegutsevad erinevate veebisaitide ja rakenduste all.

 

* Allikas: SimilarWeb, unikaalsed kasutajad kuus, märts 2023

** Allikas: Tripadvisori siseüksuste logifailid