Uskumatu! Nüüd saab tasuta muuseumipileti laenutada raamatukogust

Kalamaja ja Kadrioru raamatukogust saab tasuta laenata Tallinna Linnamuuseumi, Tervisemuuseumi ja Tallinna Kirjanduskeskuse pileteid.

Tallinna Keskraamatukogu kahest haruraamatukogust, Kalamaja ja Kadrioru raamatukogust, saab tasuta Tallinna Linnamuuseumi, Tervisemuuseumi ja Tallinna Kirjanduskeskuse ühispileteid. Ühispiletiga saab külastada kõiki Tallinna Linnamuuseumi ja Tallinna Kirjanduskeskuse filiaale ning Tervisemuuseumit.

Laenata saab kas perepileti või üksikpileti 14 järjestikuseks päevaks. Pileti saadavust laenamiseks näeb e-kataloogist ESTER. Tasuta pileti saab laenata kord kvartalis.
Lisaks tasuta pileti laenamisele saab Tallinna Linnamuuseumi ja Tallinna Kirjanduskeskuse filiaale külastada tasuta iga kuu esimesel pühapäeval. Loe lähemalt

Mõlemast raamatukogust leiab muuseumide infostendid ja materjalid. Lisaks on Kalamaja raamatukogus ka Tallinna Linnamuuseumi ja Tallinna Kirjanduskuse näitustest inspireeritud raamatute soovitustega riiul.

Lisainfo muuseumipiletite laenutusteenuse kohta leiab raamatukogu lehelt.

 

Kalamaja muuseumi juhataja Kristi Paatsi kinnitab, et muuseumi ja raamatukogu koostöö pakub mõlema külastajaile uusi võimalusi. Foto Meeli Küttim, Tallinna Linnamuuseum.