Tule 12. mail emadepäeva tähistama! Lastemuuseum Miiamilla aitab!

Iga laps teab, et emade maailmas on kõige tähtsamal kohal lapsed. Ja iga ema teab, et kui lapsel on hea meel, siis on ka ema õnnelik.
Et ilus päev kulgeks rõõmsas toonis, toimub hommikul armas kontsert beebide ja väikelaste peredele. Emad saavad osaleda mõnusas savi töötoas, kus mured saab mudida savisse. Päeva jooksul meisterdame kallitele emmedele lillelisi kingitusi ja jutustame lugusid isevärki emadest. Loome lastega lugusid triikraualapsest ja tema puhisevast emast, pika londiga ja kõhuka kandekotiga emast ja muidugi ka imelistest kangelasemadest, kes iga päev meie kõrval on. Sellel päeval kallistame iga ema, kes lastemuuseumisse sisse astub!


Emade maailma kava:

Kell 11.00 Ursula, Karoliina, Ingmar ja Tereza ansamblist „Võlukeeled” (https://talendipesa.weebly.com/) ootavad pisikesi muusikahuvilisi vanemate ja vanavanematega viiulimuusika- ja helidemaailma. Kõige noorematele mõeldud hubasele kontserdile annavad lisavärvi võimalus kaasa lüüa rütmipillidel ning kuulata jutte viiulist, muusikast meie sees ja meie ümber

Kell 12.00-15.00 Vestame lugusid emadest ja emadega, meisterdame ja mängime

Kell 13.00-14.00 Emade teraapiline savi töötuba. Osalemiseks registreeru!


Hinnainfo:

Päeva osalus kõigile 6 € ja perele 10 €

Emade savi töötuba 10 €
Töötoa kohtade arv on piiratud!
Kui soovid osaleda, siis anna oma tulekust teada või 601 7057!