Miiamilla suvesups: kunst, muusika ja laste oma turg 27. augustil kell 13-17

Lastemuuseum kutsub kõiki peresid kunsti, muusika ja teiste loovtegevuste keskel mõnusalt laupäeva veetma.

Miiamilla tuulevurrilapsed

Foto: Janek Toomikas

SUVESUPSU AJAKAVA

13.00 Kunstinäitus koos koeraga

14.00–16.00 Laste oma turg

15.00 Loovustuba ergutab meeli

16.00 Pikutamiskontsert

 

KUNST JA KOER

Viimast korda saab vaadata näitust “Tüdruk, koer ja pliiatsid”, mida tutvustab särtsakas koer Ollie koos kunstnik Jelenaga.

LASTE OMA TURG

Päeva keskel toimub laste mänguasjaturg, kus lapsed saavad oma kasutatud mänguasju müüa või vahetada. Tingimuseks on see, et esemed on puhtad ja terved. Laste oma turul kauplevad oma mängude või enda tehtud käsitööga lapsed ise, vanemad on abiks ja toeks. Kuna müügiplats on väike ja kohtade arv piiratud, siis tuleb eelnevalt oma tulek registreerida. Registreeri oma tulek SIIN

LOOVUSTUBA

Miiamilla sõber Loovustuba lisab oma loovtegevusega värvi ja tutvustab oma uue hooaja tegevusi. Loovustoas teevad suurt ja ehedat kunsti just kõige pisemad lapsed (2–4 a.) kasutades palju loodusmaterjale, taaskasutust ning lastesõbralikke värve.

PIKUTAMISKONTSERT

Päeva lõpetab hälli- ja unelauludele pühendatud kontsert. Laulame laule magama kiigutamisest, puhkama hellitamisest ja unele suigutamisest. Sellel kontserdil saab kaasa ümiseda ja mõne laulu enda põues kaasa võtta. Unelaule laulavad ja muusikat mängivad Svetlana Rodionova, Aleksei Epifanov ja Jane Meresmaa-Roos.

 

  • Välitegevused on osalejatele tasuta, muuseumiruumides toimuvates tegevustes on osalemine muuseumipiletiga.
  • Kui kõht läheb pika päeva peale tühjaks, siis astu läbi KOOKER’ist. Menüüs on nii soolaseid kui magusaid minipannkooke, maitsvaid jooke ja muidugi jäätist.
  • Lisainfo tel 601 7057 või