Perepäev “Laste rõõmusõõm” 30. mail kell 12–15

Laste rõõmusõõmu päeval 30. mail saame näha, kuidas õhku värviliseks maalida, kuidas on võimalik rõõmu kajastada läbi tantsu ja mängu ning mida põnevat on võimalik teha õhupallidega. Välitegevused on kõikidele tasuta!

Nagu teada-tuntud juturaamatu tegelane karupoeg Puhh on öelnud: “Sa ei saa olla kurb, kui sul on õhupall,” siis soovime ka lastekaitsepäevaga tuua palju rõõmu. Seepärast kannab laste kõige tähtsam päev tänavu nime Laste rõõmusõõm.

TANTSIME 12.00–12.20

Päev algab tantsuga, kui meie hoovi tulevad külla Tantsustuudio DC tantsijad ja esitavad meile mõned rõõmurohked tantsud. Muidugi õpetavad tantsulapsed ka teistele mõne sammu selgeks ja nii saame kõik üheskoos tantsu keerutada.

 

MÄNGIME JA MULLITAME 12.20–14.00

Peale seda võtame ette lustlikud mängud, sest teadupärast on mäng väikese inimese töö. Loomisrõõmuks teeme üheskoos hiigelmulle ning näeme, mida või keda on võimalik välja võluda õhupallidest.

MAALIME MAASTIKKE  JA ÕHKU 14.00–15.00

Ootame kõiki lapsi Miiamilla sisehoovi värviliseks joonistama. Joonistame nii enda kui ka teiste tuju heaks.

Meie sõber Loovustuba näitab kuidas saab värvidega maalida õhku. Kõigil on võimalus õhumaalimises osaleda ja käsi värviliseks saada.

 

Rõõmsa päeva lõpetuseks maalime endast toreda portree maastiku taustal. Iga väike kunstnik saab mõelda milline on tema lemmikpaik looduses (mererand, mets, lilleaas, mäed vms) ja seda kohta enda pildil taustana kujutada.

Tule ja saa osa lustakust, rõõmu ja lastekilkeid täis päevast!

Hoia pilk peal Lastemuuseumi Facebooki lehel.

Lisainfo

 

 

NB! Lastekaitsepäeva eelsed tegevused muuseumi välialal 30. mail on kõigile tasuta, muuseumi külastamine tavapärase piletiga. Kuna sündmus toimub õues, palume riietuda ilmale vastavalt.

Lastekaitsepäeval, 1. juunil pääsevad kõik kuni 19-aastased muuseumi tasuta, kõik vanemad kui 19-aastased 1 € piletiga.