Nõidade lennupäev 30. aprillil lastemuuseumi Facebookis!

Lastemuuseum Miiamilla kutsub 30. aprillil kõiki lapsi Facebookis nõidade püha volbripäeva tähistama!

Usutavasti on igaühe südames koht mõnel nõial. Ikka oled kuulnud lugusid Väikesest nõiast, tinistavast Viplalast, musta kassiga Sabrinast või võluvõimetega ulakast Matildast. Kõik, kel nõiaelu vastu huvi, on oodatud 30. aprillil lastemuuseumi Facebooki lehele. Saladuskatte all võime öelda, et koos perega nõidusi ja võlutrikke saate kaasa teha tegelikult terve nädalavahetuse jooksul! Istu nüüd aga luua selga ja haara linnulennult, mis sind sel ajal ees ootab.

TANTSUVIHTUMINE

Paneme käbarad käima ja teeme lastemuuseumi nõidade eestvedamisel ühe ühise tantsuvihtumise! Üks korralik nõid peab olema käbe! Lihtsaid samme on kõigil nõiahakatistel hõlbus õppida.

LENNUMAAGIA

Kui tahad nõid olla, pead ka sedamoodi välja nägema! Tee ennast kodus leiduvate vahenditega omapäraseks nõiaks, otsi sobiv luud ning jäädvusta end pere abiga fotole, kus uhkeldad oma lennuoskusega!

NÕIAJOOK

Iga taim, nii suur või väike, nii kaunis või okkaline kui tahes, on end põhjusega maa seest välja ajanud. Igal taimel on elus ning viimasel kui ühel oma head omadused – just nagu meil endilgi! Meile kõige tuttavamad väetaimed on toiduks kasutatavad ja eriti hästi annavad nad oma kasulikke omadusi edasi toorelt. Seejaoks keerame kokku ühe vinge väesmuuti! Varu selleks varasalve naati, sidrunit, õuna, ingverit ja kröömike mett!

 

Lisainfo