Peresõbralik suvekontsert: muusikat mängivad Muzykanty vetra 18. juuni kell 13

Suvehõnguline perekontsert kutsub kõiki lapsevanemaid koos lastega muusikat nautima. Peresõbralike kontsertide sari on saanud sooja vastuvõtu ja leidnud positiivset tagasisidet just väikelastega kontserdile tulnud vanematelt, et on võimalik koos beebide ja mudilastega kontserdi hubasest ja muusikalisest õhustikust osa saada.

PEREKONTSERT on mõeldud kogupereüritusena nii lastele kui ka täiskasvanutele. Tulge julgelt muusikat nautima koos väikeste lastega, sest sellel kontserdil võib teha häält, kaasa laulda, liikuda või ringi joosta. Ehkki see pole just lastele kirjutatud muusika, esitame seda lastesõbralikul viisil ja nii, et kõigil oleks huvitav kuulata.

 

Ilusa ilma korral toimub suvekontsertit lastemuuseumi terassil, kus esineb tuulemuusikute duo Muzykanty vetra. Nemad tulevad meile külla Pihkvast. Kõik pered, väikesed ja suured sõbrad on oodatud kuulama renessansi ja keskaja muusikat Inglismaalt, Itaaliast, Prantsusmaalt ning Hispaaniast. Kontserdil esitatakse tantsulisi viise ja muusikat ja kestab umbes 45 minutit.

 

Muusikute duo Muzykanty vetra repertuaari kuuluvad nii rahvalaulud kui ka varajane muusika ajaloolistel pillidel, omalooming ning improvisatsioonid, mis põimuvad huvitavalt elektrooniliste helide ja kõladega.

Svetlana Rodionova – plokkflööt, laul, gemshorn, lüüra

Aleksei Epifanov – barokk-kitarr, plokkflööt, perkussioon, laul

 

 

Kontserti toimumisaeg: 18.06 kell 13.00

Kestus: 45 min

Terassikontsert on tasuta. 

Registreeri ennast üritusele siit FIENTA

NB! Vihmase ilma korral toimub kontsert muuseumi siseruumides. Pärast kontserti saab külastada muuseumit ostes muuseumipileti.

Vaata ja kuula “Muzykanty vetra” kohta siit: Muzykanty vetra | Facebook ja Muzykanty Vetra – YouTube