2019 aasta aprillil kolm lahedat kevadvaheaja töötuba Lastemuuseum Miiamillas

Lastemuuseum Miiamilla kutsub kõiki koolilapsi mõnusal kevadisel koolivaheajal enda juurde teatrimänge mängima, saviga möllama ja imetoredaid asju meisterdama. Kevadisel koolivaheajal saavad lapsed osaleda kolmes huvitavas töötoas. Vali välja endale sobiv või osale kasvõi kolmes töötoas jutti!

Registreeri oma osalus: SIIT

TEISIPÄEV 23.04 

Savi töötuba
Vanus: 7–12 a
Grupi suurus: kuni 10 last

Aeg: kell 13.00–14.30
Osalustasu: 4 eurot (sisaldab muuseumipiletit)

Savi on nii hea ja sõbralik materjal, mis käe all võtab just selle kuju, mida looja parajasti tunneb, vormides paigale peas ringi uitavaid mõtted. Savi saab voolida, mätsida, mudida, pigistada, siluda jpm. Mõnus on savi sisse jälgi vajutada ja looduslikest materjalidest reljeefseid kujundeid võtta, nii jäädvustame oma kevadised hetked savisesse pinda.

 

NELJAPÄEVAL

Teatri töötuba
Vanus: 9–12 a
Grupi suurus: kuni 10 last

Aeg: 25.04 kell 13.00–14.30
Osalustasu: 4 eurot (sisaldab muuseumipiletit)

Kevad on tärkamise aeg! Teatri töötoas äratame üles oma erinevad tunded ja õpime emotsioone väljendama läbi mänguliste teatrietüüdide. Vaatame, kas ilma hääleta mõistame ka teineteise meeleolusid ja proovime, kuidas on kõneleda ainult kehakeele abil. Töötoas saadud oskustest paneme kokku ühe lõbusa pantomiimi lühikava. Kuna teatri töötoas on palju liikumist, siis riietu nii, et sul oleks hea ja mugav olla. Töötuba toimub, kui on vähemalt 5 osalejat.

 

REEDEL

Käsitöö töötuba

Vanus: 7–10 a
Grupi suurus: kuni 10 last

Aeg: 26.04 kell 13.00–14.30

Osalustasu: 4 eurot (sisaldab muuseumipiletit)

Käsitöö töötuba õpetab lastele algteadmisi meisterdamise võlumaailmast. Töötoas osalevad lapsed saavad endale väga hea oskuse, mida saab nii koolis kui ka kodus edasi praktiseerida. Käsitöö töötoas õpitakse, kuidas materjali hoolsalt kasutada, lihtsamaid õmblemise töövõtteid ja tehakse endale või sõbrale ilus nööbine kingitus. Töötoas osalevad lapsed saavad kindlasti endale kuldsed käed!