Joonistuskonkursi “Minu Kadriorg” võitjate valimine

Joonistuskonkursi võitjad kuulutatakse välja ning autasustamine toimub 01.06.2018 Tallinna Linnamuuseumis lõbusal lastepeol. Kolmele parimale kõige rohkem hääli saanud osalejale on välja pandud elamuslikud ja kunstilised auhinnad!

Kadrioru lossi- ja pargiansambel tähistab 300. juubelit septembrist 2017 kuni 2018. aasta lõpuni toimuvate üritustega. Erinevad juubelisündmused toimuvad nii pargis, kui ka kadriorus asuvates muuseumides, kohvikutes, restoranides ja kadrioru tänavatel.

Kadrioru lastemuuseum Miiamilla kuulutas sõbrapäeval 14. veebruaril välja joonistuskonkursi „Minu Kadriorg”, mis on pühendatud Kadrioru suurele juubelile. Võistlusel osalesid 5-9-aastased Kadrioru sõbrad. Joonistada võis kõike, mis kellelgi Kadrioruga seondub: rohelised mõtted, suursugused hooned, kaunid taimed, vahvad loomad, põnevad tegevused, kaasahaaravad mängud jne.

Kokku laekus vahvaid töid ligikaudu 150! Oleme kõigile väikestele sõpradele osalemise eest väga tänulikud! Tööde hulgast valis lastemuuseumi žürii kõiki nüansse ja osalemistingimusi arvestades välja 50 silmapaistvamat ning nendest sai kokku armas näitus.

Kuid veel! Külasta Kadrioru lastemuuseumi Miiamilla ja anna oma hääl konkursi lemmiktööle! Selleks küsi piletikassast hääletamissedel, vali välja enda lemmiktöö, lisa osaleja number sedelile ning aseta kollasesse hääletuskasti. Hääletamine toimub kuni 27.05.2018!