LASTEAIA LÕPUPIDU VÕI FIRMA PEREÜRITUS MUUSEUMIS

Lastega perede jaoks oleme kokku pannud mitu erinevat ürituse formaati. Saate ise valida, milline temaatika teie peresid rohkem kõnetab: kas mänguderohke pidupäev või hoopis Miiamilla ajarännak kunagise Kadrioru Laste paradiisi vaimus.

Pakett sisaldab programmi läbiviimist, tegevusteks vajaminevaid vahendeid, ruumirenti ja muuseumipileteid. Toitlustuseks saame pakkuda ruumi, kuhu teil on võimalik katta suupistete laud või tellida catering. Kasutamiseks on olemas kannud (morsi-, press-, veekeedukann), vaagnad, tassid-taldrikud, noad-kahvlid-lusikad.

Grupi suurus: 25 last + täiskasvanud

Kestus 3 tundi

Hind 300 €

Miiamilla mängud

• Sõbralike mängude kompott: mängime lapsepõlvemänge. Hea ilma korral saame mänge läbi viia õues.
  • Meisterdamine
  • Vaba aeg ja mängimine muuseumis

Miiamilla ajarännak

• Väike ajarännak, kus hüppame tagasi 1930.-tesse aastatesse, kui lastemuuseumi ümber oli tõeline lasteparadiis. Mängime mänge ja proovime läbi vahvaid ameteid.
  • Meisterdamine
  • Vaba aeg ja mängimine muuseumis

TÄHTIS TEADA:

• Peoks soovitame nädalapäevadest esmaspäeva, kuna siis on muuseum teistele külastajatele suletud ning terve muuseum saab olla teie päralt! Kui aga esmaspäevad ei sobi, tuleks arvestada, et teistel päevadel viibivad muuseumis ka teised muuseumikülastajad.
  • Meie majas viibitakse sokkides või vahetusjalanõudes.
  • Ruumi palume üle anda samas seisukorras, nagu teie selle leidsite, st et laudade puhastus ja nõudepesu jääb teie vastutada ning see mahub 3 tunni sisse. Ruum mahutab korraga istuma ja einestama 25 inimest. Söögi ja joogiga muuseumiruumides viibida ei ole lubatud.
  • Tasuda on võimalik nii kohapeale saabudes kui ka arve alusel, mille saame esitada paar tööpäeva pärast üritust teie koostatud garantiikirja alusel.
  • Parkida on võimalik Kadrioru tenniseväljaku kõrval asuvas parklas (2,5 tundi tasuta) või Kumu muuseumi parklas (tasuta).