Korralda üritus

SEMINAR, SÜNNIPÄEV, ÜHISKÜLASTUS, KONTSERT

Linnamuuseumis saab korraldada mitmesuguseid üritusi. Oma ürituse kava saad koostada ise või tellida lisaks ka ekskursiooni, muuseumitunni või loengu nii lastele kui ka täiskasvanutele.
Muuseumis on ka seminari või loengu korraldamiseks sobiv õpperuum.
Programmid ja üritused toimuvad T, K, N, R (10.30–18.00), sünnipäeva saab kokkuleppel muuseumipedagoogidega pidada ka L ja P.
Võta ühendust:
haridus@linnamuuseum.ee
(+372) 615 5184
(+372) 615 5180

SÜNNIPÄEV MUUSEUMIS

Keskaja stiilipidu, loeng põnevas keraamikakeldris, ajarännak või meisterdustuba koos viktoriiniga – valida saab omale sobiva sünnipäeva- ja meisterdamisteema, head nõu annavad selle juures muuseumipedagoogid. Muuseumisünnipäev pakub põnevat vaheldust ja jääb kauaks meelde koos uute teadmistega.
Võta ühendust:
haridus@linnamuuseum.ee
(+372) 615 5184
(+372) 615 5180

LAPSE SÜNNIPÄEV MUUSEUMIS

Tähista sünnipäeva muuseumis meeleolukalt ja põnevalt! Lapsed saavad muuseumiga tuttavaks, mängivad toredaid mänge ja meisterdavad. 

Jäljekütid muuseumitunnis maketisaalis linnavaadetega

Sünnipäevakava “Keskaegse kaupmehemaja saladused” sobib 5–12-aastastele lastele, osalejaid kuni 20 last koos vanematega.
Sünnipäeva saab pidada kokkuleppel muuseumipedagoogiga muuseumi lahtioleku ajal. Sünnipäev muuseumis kestab kaks tundi: esimesel tunnil räägime, avastame ja meisterdame muuseumipedagoogi juhtimisel, teisel tunnil on aega torti süüa ja iseseisvalt muuseumiga tutvuda.

Sünnipäevapaketi hind 90 €: sisaldab muuseumipileteid  ja muuseumipedagoogi juhitavat sünnipäevakava koos meisterdamisega, sünnipäevatordi söömise ruumirenti ja kannutäit morssi.

NB! Kaasa saab võtta oma tordi, kringli, suupisted ja joogipoolist. Suupisteid ja torti saab tellida ka Neitsitornist.  Sünnipäevaruumis on külalistele olemas ühekordsed nõud, morsikann, vaagnad, tordilabidas, lusikad-kahvlid ning vaasid lillede jaoks. Ruum tuleb vabastada kahe tunni möödudes.

NB! Pärast sünnipäevakava lõppu on lapsed muuseumis vanemate vastutusel!
Palume arvestada, et muuseumis on samal ajal ka teised külastajad ja käituda nii, et kahju ei saaks muuseumi külastajad ega ekspositsioon.

Info ja registreerimine:
haridus@linnamuuseum.ee

(+372) 615 5184
(+372) 615 5180