Kolmapäevaõhtused elamustuurid läbi NELJA TORNI. Pange end ekskursioonidele kirja!

Tallinna Linnamuuseumi kutsub Kiek in de Köki kindlustustemuuseumi suvistele elamustuuridele!

Kolmapäeviti kell 19.00
Ringkäik läbi nelja vanalinna torni:  kõige kangelaslikum kaitseliin, kummituste ja legendide kants ning kuulsuste ja kunstnike kodu.
Kiek in de Köki kindlustustemuuseum kutsub kolmapäeviti kõiki osalema meeleolukal ringkäigul läbi nelja vanalinna torni.

Lühikese jala väravatorn, Tallitorn, Neitsitorn ja Kiek in de Kök on naabertornid: mööda nende vahel asuvat müürikäiku kõndides tutvume tornide põneva ajaloo, külluslike legendide ja kummituslugudega ning räägime huvitavatest isikutest, kes tornidega seotud.

29.AUGUSTI JA 5. SEPTEMBRI GRUPID ON TÄITUNUD. VÕIMALIK ON END KIRJA PANNA  12., 19. ja 26. septembril toimuvatele jalutuskäikudele!

 

 

 

Kolmapäeviti kell 21.00
Kummitustejaht läbi nelja torni.
Linnalegendide kohaselt on Lühikese jala väravatorn, Tallitorn, Neitsitorn ja Kiek in de Kök  vana Tallinna kõige külluslikum kummitustekants. Sellel suvel kolmapäevaõhtuti võtame jalge alla ringkäigu kummituste jälil. Räägime tornide ja Taani kuninga aiaga seotud legende ja kummituslugusid ning püüame selgust saada, mis selliseid lugusid põhjustab või kas neil ka tõepõhja all võiks olla.

Ekskursioonide sisu kattub osaliselt. Kell 19:00 algavatel ekskursioonidel on põhirõhk ajalool ja päriselt juhtunul, kuigi räägime veidi ka legende ja kummituslugusid. Kell 21:00 algavatel ekskursioonidel on aga põhirõhk just legendidel ja kummituslugudel, kuigi räägime ka ajaloost ja päriselt aset leidnud sündmustest.

29.AUGUSTI JA 5. SEPTEMBRI GRUPID ON TÄITUNUD. VÕIMALIK ON END KIRJA PANNA  12., 19. ja 26. septembril toimuvatele jalutuskäikudele!


Jalutuskäike juhib  Kadi Pilt.

Jalutuskäik kestab umbes tund aega, osalemine muuseumipiletiga 7/4.50 €. Pileti saab osta enne ekskursiooni algust Neitsitorni kassast.
Algus Taani kuninga aias Neitsitornu ees.

NB! Registreerimine ainult veebivormi kaudu!

Ekskursioon ei ole sobiv väikelastele.

Loodame jätkata eestikeelsete ekskursioonidega ka sügisel!  Jälgige aeg-ajalt meie lehte. Anname teada, kui ekskursioonide päevad ja kellaajad on paigas.