KOOLIVAHEAEG!
Tallinna Linnamuuseumi filiaalid vanalinnas ja Kadriorus pakuvad sisukat tegevust lastele ja peredele

Koolivaheaja ürituste kava

Lastemuuseum Miiamilla

26. VEEBRUAR “PEREKONTSERT”

18.00 eesti ja vene keeles

Peresõbralik kontsert on mõeldud kogupereüritusena nii lastele kui ka täiskasvanutele. Kontserdil esitab tantsulisi viise tuulemuusikute duo “Muzykanty vetra” ja kestab umbes 45 minutit.

Sobib alates 2. eluaastast.

Piletid: üksikpilet 6 €, perepilet 12 €

NB! sama piletiga saab järgmisel päeval muuseumit külastada s.t. 27.02.2022

2. JA 4. MÄRTS “PUUKSUJUTUD”

14.00 eesti ja vene keeles

Lastemuuseumis algab koolilastele lõbus käitumise ja kommete töötubade sari Puuksujutud. Jutuks tulevad kombekas käitumine, tabud ja viisakusreeglid. Esimeses töötoas vestleme lauakommetest ja katsetame oma teadmisi pannkoogilauas.

Vanusele 6-10 aastat.

Osalustasu 6 € lapse kohta (sisaldab töötoa materjale ja muuseumikülastust).

Kalamaja muuseum

2. ja 3. märtsil KOOLIVAHEAJA TÖÖTOAD

Kl 12-15
Ootame koolilapsi meisterdama!
Kolmapäeval 2.03 Sulamatud lumepallid stressi vastu
Neljapäev 3.03 Kolme Kala päev
Osavõtt muuseumipiletiga.

5. märtsil TEATRIKUU PEREPÄEV.

Kell 12-15 ootab muuseum peresid igasse majasoppi teatrit tegema ja meisterdama.
Külla tuleb kohalik näitleja ja lavastaja Andri Luup, kes tutvustab ja loeb ette oma raamatut “Käblik”

Oodatud on pered igas vanuses lastega.

Sissepääs muuseumipiletiga.

Kiek in de Köki kindlustustemuuseum

1. MÄRTS “VASTLAD VANAS TALLINNAS “

13.00 eesti keeles, 14.00 vene keeles

Ringkäik näitusel ” Linnaloom. Lehm, lutikas ja lohe Tallinna ajaloos” Millised olid keskaegsed vastlakombed?

Töötoas nööbivurri ja loomamaskide meisterdamine. Osavõtt muuseumipiletiga. Vanusele 8 -12.

2. MÄRTS “KIEK IN DE KÖKI KAHURID JA MUU RELVASTUS”

13.00 eesti keeles, 14.00 vene keeles

Kuidas lasti vanasti  kahurist, milliseid põnevaid relvi on veel peidus Kiek in de Kökis? Saab proovida turviseid ja käes hoida kilpi ja mõõka. Osavõtt muuseumipiletiga. Vanusele 8-12

3. MÄRTS “VAAL, LEHM JA LOHE KOOMIKSITES”

Vaatame linnaloomanäitust ja mõtleme välja oma põneva loo, millest saab joonistada koomiksi.

Osavõtt muuseumipiletiga. Vanusele 8-14 Juhendajaks kunstnik Karl-Erik Talvet.

Kava on täiendamisel

SIIT LEIAD KÕIK MEIE NÄITUSED >