Töötajad

ADMINISTRATSIOON Vene 17

direktori asendaja
Toomas Abiline
645 9626
toomas.abiline@linnamuuseum.ee

teadusdirektor
Pia Ehasalu
610 4171
pia.ehasalu@linnamuuseum.ee

finantsjuht
Merle Petersoo
615 5187
merle.petersoo@linnamuuseum.ee

personalijuht
Elen Tisler
615 5196
elen.tisler@linnamuuseum.ee

dokumendihaldur-arhivaar
Anu Lõhkivi
610 4178
anu.lohkivi@linnamuuseum.ee

administraator
Marianne Leis
5305 9222
marianne.leis@linnamuuseum.ee

KOMMUNIKATSIOONI OSAKOND Vene 17 ja Vene 6

arendusjuht
Hetkel ametikoht täitmata.
Küsimused palume esitada eve.veigel@linnamuuseum.ee

kommunikatsioonispetsialist
Eve Veigel
5347 3981
eve.veigel@linnamuuseum.ee

näituste projektijuht
Johanna Rannula
5855 2287
johanna.rannula@linnamuuseum.ee

ürituste projektijuht
Julia Voinova
5885 6070
julia.voinova@linnamuuseum.ee

kunstnikud
Anne Järvpõld
644 4197
anne.jarvpold@linnamuuseum.ee

Lilian Juhkam
644 4336
lilian.juhkam@linnamuuseum.ee

KOGUDE OSAKOND Vene 17 ja Vene 6

peavarahoidja kohustes
nooremkoguhoidja (kultuurilooline kogu)
Tina Timonen
610 4175
Tina.Timonen@linnamuuseum.ee

vanemkoguhoidja (kultuurilooline kogu)
Kristiina Hiiesalu
615 5188
Kristiina.Hiiesalu@linnamuuseum.ee

koguhoidja (kultuurilooline kogu)
Ene Heimvell
615 5192
Ene.Heimvell@linnamuuseum.ee

Maris Rosenthal
maris.rosenthal@linnamuuseum.ee

koguhoidja (arheoloogiakogu)
Küllike Tint
610 4177
Kullike.Tint@linnamuuseum.ee

koguhoidja (arhiivkogu, raamatukogu)
Lauri Frei
615 5182
Lauri.Frei@linnamuuseum.ee

vanemkoguhoidja (foto- ja fotonegatiivide kogu, fotoesemed, fotograafia dokumentaalkogu)
Tanel Verk
644 0553
tanel.verk@linnamuuseum.ee

nooremkoguhoidja (foto- ja fotonegatiivide kogu)
Merilis Roosalu
644 0341
merilis.roosalu@linnamuuseum.ee

digiteerija
Ott Eelmaa
644 0341
ott.eelmaa@linnamuuseum.ee

koguhoidja (klaasi- ja tekstiilikogu)
Triinu Tuvi
615 5190
triinu.tuvi@linnamuuseum.ee

koguhoidja (maal, graafika, raidkivid)
Risto Paju
615 5186
Risto.Paju@linnamuuseum.ee

koguhoidja (relvad, tina, märgid, mündid, pitsatid)
Ando Pajus
615 5185
Ando.Pajus@linnamuuseum.ee

kuraator-säilitaja
Merike Neidorp
5887 8448
Merike.Neidorp@linnamuuseum.ee

säilitaja
Annely Miil
644 2332
Annely.Miil@linnamuuseum.ee

konservaator (metall)
Jaan Märss
Jaan.Marss@linnamuuseum.ee

digitaalkogu spetsialist
Erik Jürviste
Erik.Jurviste@linnamuuseum.ee

HALDUSOSAKOND Pikk 29a

haldusjuht 
Lennart Kumm
5341 4313
Lennart.Kumm@linnamuuseum.ee

haldusspetsialist
Marge Väljari
5866 6002
marge.valjari@linnamuuseum.ee

tehnik
Andres Lall
52 14 849
andres.lall@linnamuuseum.ee

tehniku abi
Sergei Grozdov
sergei.grozdov@linnamuuseum.ee

autojuht-elektrik
Leo Savila
5860 1313
leo.savila@linnamuuseum.ee

KAUPMEHEMAJA Vene 17

juhataja
Made Isak
615 5184
Made.Isak@linnamuuseum.ee

pedagoog
Madli Vendik
5919 0980
madli.vendik@linnamuuseum.ee

klienditeenindaja
Ene Piiroja
615 5180
Ene.Piiroja@linnamuuseum.ee

giid-järelevaatajad
Anu Annuk
Juri Pantelejev
Marianne Olli
Auli Tohv

KIEK IN DE KÖK, BASTIONIKÄIGUD JA RAIDKIVIMUUSEUM Komandandi tee 2

juhataja (Kiek in de Kök, Bastionikäigud, Raidkivimuuseum, Neitsitorn)
Toomas Abiline
645 9626
toomas.abiline@linnamuuseum.ee

pedagoog
Aet Laast
601 2605
aet.laast@linnamuuseum.ee

giid-metoodik
Tõnu Pedaru
645 9626
tonu.pedaru@linnamuuseum.ee

külastusjuhid
Sergei Andrejev
sergei.andrejev@linnamuuseum.ee

Natalja Gritsõk
natalja.gritsok@linnamuuseum.ee

Hendrik-Julius Kits
hendrik-julius.kits@linnamuuseum.ee

Ade Lehtse
ade.lehtse@linnamuuseum.ee

Kristel Lemming
kristel.lemming@linnamuuseum.ee

Peeter Talvar
peeter.talvar@linnamuuseum.ee

Eero Väin
eero.vain@linnamuuseum.ee

teenindusjuht
Aime Tahvonen
601 2605
aime.tahvonen@linnamuuseum.ee

klienditeenindajad
644 6686
Koidu Kinna
koidu.kinna@linnamuuseum.ee
Edvard Krik
edvard.krik@linnamuuseum.ee
Liina Altmäe
liina.altmae@linnamuuseum.ee

Kaja Semiskar
601 2751
kaja.semiskar@linnamuuseum.ee

FOTOMUUSEUM Raekoja 4/6

juhataja
Anneli Jalava
644 5234, 5855 8030
anneli.jalava@linnamuuseum.ee

ürituste ja projektide koordinaator
Annika Haas
annika.haas@linnamuuseum.ee

fotograaf
Meeli Küttim
meeli.kyttim@linnamuuseum.ee

klienditeenindaja
Karet Kirss
644 8767
karet.kirss@linnamuuseum.ee

TALLINNA VENE MUUSEUM Pikk 29a ja PEETER I MAJA Mäekalda 2

juhataja
Jelena Tšekulajeva
(+372) 57871330
jelena.tsekulajeva@linnamuuseum.ee

pedagoogid
Julia Kornejeva
(+372) 53 052 151
julia.kornejeva@linnamuuseum.ee

Irina Krivorukova
irina.krivorukova@linnamuuseum.ee

klienditeenindaja (Tallinna vene muuseum)
Irina Gavriltšik
(+372) 660 4140
vemu@linnamuuseum.ee

giid-järelevaataja (Tallinna vene muuseum)
Victor Sepp

klienditeenindaja (Peeter I maja)
 Siim Koppel
+372 601 3136
siim.koppel@linnamuuseum.ee

giid-järelevaataja (Peeter I maja)
Krista Jõepera

LASTEMUUSEUM MIIAMILLA  L. Koidula 21c

juhataja kohusetäitja
Jane Meresmaa-Roos
601 7056
jane.meresmaa-roos@linnamuuseum.ee

pedagoogid
601 7057

Kadri Toomsalu
kadri.toomsalu@linnamuuseum.ee

Viktorija Filippova
viktoria.filippova@linnamuuseum.ee

klienditeenindajad
601 7065
Eha Krispin
eha.krispin@linnamuuseum.ee

Maarja Aug
maarja.aug@linnamuuseum.ee

külastusjuhid
Svetlana Rodionova
svetlana.rodionova@linnamuuseum.ee
Mari Tammar
mari.tammar@linnamuuseum.ee
Kristiine Truu
kristiine.truu@linnamuuseum.ee
Marta Valgma
marta.valgma@linnamuuseum.ee

KALAMAJA MUUSEUM Kotzebue 16

juhataja
Kristi Paatsi
5257662
kristi.paatsi@linnamuuseum.ee

pedagoog-kuraator
Tuuli Silber
641 3491, 53 099 772
tuuli.silber@linnamuuseum.ee

külastusjuht
Laura Jamsja
laura.jamsja@linnamuuseum.ee