Kolmapäevaõhtused elamustuurid läbi NELJA TORNI!

Tallinna Linnamuuseumi kutsub Kiek in de Köki kindlustustemuuseumi suvistele elamustuuridele!

Kolmapäeviti kell 19.00
Ringkäik läbi nelja vanalinna torni:  kõige kangelaslikum kaitseliin, kummituste ja legendide kants ning kuulsuste ja kunstnike kodu.
Kiek in de Köki kindlustustemuuseum kutsub alanud suvel kolmapäeviti kõiki osalema meeleolukal ringkäigul läbi nelja vanalinna torni.  Lühikese jala väravatorn, Tallitorn, Neitsitorn ja Kiek in de Kök on naabertornid: mööda nende vahel asuvat müürikäiku kõndides tutvume tornide põneva ajaloo, külluslike legendide ja kummituslugudega ning räägime huvitavatest isikutest, kes tornidega seotud.

 4., 11. ja 18.; 25 juuli ja 1.augusti GRUPID ON TÄIS!


Kolmapäeviti kell 21.00
Kummitustejaht läbi nelja torni.
Linnalegendide kohaselt on Lühikese jala väravatorn, Tallitorn, Neitsitorn ja Kiek in de Kök  vana Tallinna kõige külluslikum kummitustekants. Sellel suvel kolmapäevaõhtuti võtame jalge alla ringkäigu kummituste jälil. Räägime tornide ja Taani kuninga aiaga seotud legende ja kummituslugusid ning püüame selgust saada, mis selliseid lugusid põhjustab või kas neil ka tõepõhja all võiks olla.

 4., 11. ja 18.; 25 juuli ja 1.augusti GRUPID ON TÄIS!


Jalutuskäike juhib giid Kadi Pilt 4., 11 ja 18.juuli; 25.juuli ja 1.august Aet Laast

Jalutuskäik kestab umbes tund aega, osalemine muuseumipiletiga 7/4.50 €.
Algus Taani kuninga aias Neitsitorni muuseumkohviku ees.

NB! Palume registreerida neitsitorn@linnamuuseum.ee või tel 6 012 751,. Kohtade arv on piiratud!

 

Loodame jätkata eestikeelsete ekskursioonidega sügise poole!  Jälgige aeg-ajalt meie lehte. Anname teada, kui ekskursioonide päevad ja kellaajad on paigas.