Kolmapäevaõhtused elamustuurid läbi NELJA TORNI. Registreeru augustikuu ekskursioonidele.

Tallinna Linnamuuseumi kutsub Kiek in de Köki kindlustustemuuseumi suvistele elamustuuridele!

Kolmapäeviti kell 19.00
Ringkäik läbi nelja vanalinna torni:  kõige kangelaslikum kaitseliin, kummituste ja legendide kants ning kuulsuste ja kunstnike kodu.
Kiek in de Köki kindlustustemuuseum kutsub alanud suvel kolmapäeviti kõiki osalema meeleolukal ringkäigul läbi nelja vanalinna torni.  Lühikese jala väravatorn, Tallitorn, Neitsitorn ja Kiek in de Kök on naabertornid: mööda nende vahel asuvat müürikäiku kõndides tutvume tornide põneva ajaloo, külluslike legendide ja kummituslugudega ning räägime huvitavatest isikutest, kes tornidega seotud.

VEEL ON VÕIMALIK END KIRJA PANNA  29. augustil toimuvale jalutuskäigule!

 

 

Kolmapäeviti kell 21.00
Kummitustejaht läbi nelja torni.
Linnalegendide kohaselt on Lühikese jala väravatorn, Tallitorn, Neitsitorn ja Kiek in de Kök  vana Tallinna kõige külluslikum kummitustekants. Sellel suvel kolmapäevaõhtuti võtame jalge alla ringkäigu kummituste jälil. Räägime tornide ja Taani kuninga aiaga seotud legende ja kummituslugusid ning püüame selgust saada, mis selliseid lugusid põhjustab või kas neil ka tõepõhja all võiks olla.

Ekskursioonide sisu kattub osaliselt. Kell 19:00 algavatel ekskursioonidel on põhirõhk ajalool ja päriselt juhtunul, kuigi räägime veidi ka legende ja kummituslugusid. Kell 21:00 algavatel ekskursioonidel on aga põhirõhk just legendidel ja kummituslugudel, kuigi räägime ka ajaloost ja päriselt aset leidnud sündmustest.

VEEL ON VÕIMALIK END KIRJA PANNA  22. augustil toimuvale jalutuskäigule!


Jalutuskäike juhib  Kadi Pilt.

Jalutuskäik kestab umbes tund aega, osalemine muuseumipiletiga 7/4.50 €.
Algus Taani kuninga aias Neitsitorni muuseumkohviku ees.

NB! Registreerimine ainult veebivormi kaudu!

Ekskursioon ei sobi lastele.

Loodame jätkata eestikeelsete ekskursioonidega ka sügisel!  Jälgige aeg-ajalt meie lehte. Anname teada, kui ekskursioonide päevad ja kellaajad on paigas.