Lapse sünnipäev muuseumis

Lapsed tutvuvad muuseumiga, mängivad toredaid mänge  ja meisterdavad. Muuseumisünnipäev pakub põnevat vaheldust ja jääb kauaks meelde koos uute teadmistega.

Võta ühendust:

(+372) 615 5184
(+372) 615 5180

Jäljekütid muuseumitunnis maketisaalis linnavaadetega

Jäljekütid muuseumitunnis maketisaalis linnavaadetega

Keskaegse kaupmehemaja saladused

Sünnipäevakava 5–12-aastastele lastele, osalejaid kuni 20 last koos vanematega.
Sünnipäeva saab pidada kokkuleppel muuseumipedagoogiga muuseumi lahtioleku ajal. Sünnipäev muuseumis kestab kaks tundi: esimesel tunnil räägime, avastame ja meisterdame muuseumipedagoogi juhtimisel,  teisel tunnil on aega torti süüa ja iseseisvalt muuseumiga tutvuda.

Sünnipäevapaketi hind 90 €: sisaldab muuseumipileteid  ja muuseumipedagoogi juhitavat sünnipäevakava koos meisterdamisega, sünnipäevatordi söömise ruumirenti ja kannutäit morssi.

NB! Kaasa saab võtta oma tordi, kringli, suupisted ja joogipoolist. Suupisteid ja torti saab tellida ka Neitsitornist.  Sünnipäevaruumis on külalistele olemas ühekordsed nõud, morsikann, vaagnad, tordilabidas, lusikad-kahvlid ning vaasid lillede jaoks. Ruum tuleb vabastada kahe tunni möödudes.

NB! Pärast sünnipäevakava lõppu on lapsed muuseumis vanemate vastutusel!
Palume arvestada, et muuseumis on samal ajal ka teised külastajad ja käituda nii, et kahju ei saaks muuseumi  külastajad ega ekspositsioon.

Info ja registreerimine:  või 615 5184.