Tallinna vene muuseum ja Raeapteek kutsuvad uude muuseumitundi

Tallinna vene muuseum ja Raeapteek kutsuvad uude muuseumitundi “Revali kaupmehe jõukuse retsept”.

Muuseumitunni “Revali kaupmehe jõukuse retsept” raames jalutame koos mööda vanalinna tänavaid ning külastame Euroopa vanimat tegutsevat apteeki – Raeapteeki.

Jalutuskäigul jõuame kohtadesse, kus palju sajandeid tagasi peatusid saksa, vene ja skandinaavia kaupmehed. Uurime välja, miks nad üldse siia tulid. Missugust kaupa toodi? Kuidas nad teenisid oma esimesed miljonid? Missugused suhted olid kaupmeestel kohalike inimestega? Milliste seaduste järgi nad elasid ja kuidas meelt lahutasid? Ekskursioonil ootavad meid lõbusad ja kaasavad mängud ning nuputamisülesanded.

Pärast jalutuskäiku külastame Raeapteeki, kus saame teada selle asutuse tähtsusest linnaelus ning kuidas apteek oli seotud kaubanduse ja suurte rahaga. Salapärases keldris toimuvas töötoas avaldame Revali kaupmehe jõukuse retsepti ning iga osaleja saab valmistada omalegi väärtusliku maagilise segu!

 

SOBIB: II ja III kooliaste, gümnaasium
KESTUS: 1 tund 30 min
HIND: 8 € osaleja kohta
RÜHMA SUURUS: soovitavalt kuni 25 osalejat

Telli programm: , tel. (+372) 53052151

 

Programm sobib nii väikestele kui suurtele ja seda on võimalik tellida teile sobival ajal.

Programmis osalemise paketihind eragruppidele on 20 € täiskasvanu ja 10 € lapse kohta (kehtib vanuses 7-19 aastat). Hind sisaldab juhendatud giidituuri Tallinna vanalinnas, juhendatud giidituuri Raeapteegis ja samas kohas ka vürtside töötoa läbiviimist koos materjalidega. Hinnale võib eritellimusel lisanduda klareti degusteerimise hind.