Fotomuuseumis sügiskoolivaheajal festival “Avatud mänguväljad”: hakka ajahäkkeriks!

Fotomuuseum võtab osa muuseumifestivalist „Avatud mänguväljad“, mis toimub 10.-25. oktoobrini 2020. Kavas on nuti- ja otsimismäng ning fototöötoad.

Selleaastase festivali teema AJAHÄKKERID inspiratsiooniks on nii Eesti Rahvajutu teema-aasta kui ka Digikultuuriaasta. Ajahäkkerid on need, kes suudavad näha asjade taga lugu, olgu see juhtunud mõnikümmend aastat tagasi või keskajal?

Uuendusena võtame kasutusele nutitelefoni ning loome mänge muuseumide avastamiseks LoQuizi äppis. Tasuta äppi saab alla laadida Google Play-s või App Store-s. Soovitame laadida äpp alla enne muuseumi külastust! Mängu saab avada skännides QR koodi kohapeal muuseumis.

Rohkem infot: avatudfestival.ee

FOTOMUUSEUMI NUTIMÄNG

See mäng kuulub mänguvälja, mis nõuab tähelepanelikkust ja kaasamõtlemist ning on jõukohale 6–11aastastele lastele, nooremate puhul sobib läbimiseks koos vanema saatjaga.

Fotomuuseumi portreemäng toimub muuseumi põnevas keskaegses hoones, kus on palju erinevaid ruume ja treppe. Vihjete järgi leiab üles 10 vahvat portreefotot kolmel korrustel asuvatelt näitustelt. Iga leitud foto kohta on küsimused, mis õpetavad vaatama ja valmistama portreefotosid ning tutvustavad fotograafia ajalugu.

LISAINFO:

Muuseumi külastamiseks kulub +/- 60 min

Grupiga tulekust palume teatada , klienditeenindaja tel.6448767

Fotokool KidReporti õpilasi pildistas Yulia Bogacheva