Miiamilla fotovõistlus “Erilised sõpruskonnad”

Räägi meile oma sõpradest! Fotovõistlus “Erilised sõpruskonnad” ootab fotosid sõpradest ja sõpradega koos kogetud hetkedest.

Tallinna Linnamuuseum ja Lastemuuseum Miiamilla kutsuvad osalema fotovõistlusel, mille tulemusena valmib sõprusest rääkiv näitus.

Lastemuuseum Miiamilla seintel maikuus lahtirulluv näitus sõpruskondadest esitleb fotosid väga erineva välimuse, huvide ja kultuuritaustaga sõprade kooslustest. Kaasava näituse põhituum on avardada vaataja maailmapilti ja mõista, et inimesed on küll erinevad, aga tähtis on leida üles see, mis meid ühendab. Näitus koosneb osavõtjate poolt muuseumile saadetud lugudest ja fotodest.
Kõige erilisemad fotod ja lood saavad auhinnatud, lisaks kasutatakse neid ka Lastemuuseumi uue, loomisel oleva püsiekspositsiooni kujundamisel. Rikkaliku auhinnafondi panevad välja Lastemuuseum Miiamilla, Fotomuuseum, NUKU muuseum, Teoteater, kirjastus Tänapäev, Eesti Rahvusringhääling, Minna Marmelaad ja Tallinna Linnamuuseum.

Võistlusel osalemiseks läkita meile fotojäädvustus vahvast sõpruskonnast. Tublimatele on välja pandud hulk auhindu! Osaleda võivad kõik!

Osavõtu tingimused:

Foto resolutsioon peab olema vähemalt 72 dpi.
Palun esita oma foto JPG/JPEG formaadis!

Lisa fotole kaaskiri, kus tutvustad, mis seltskond fotol näha on, mis teid/neid ühendab ja sõpruskonna eriliseks muudab.

Saada foto ja sõpruskonna kirjeldus aadressile  märgusõnaga “Sõpruskonnad”.

Lisa fotole autori nimi, vanus, aadress, telefon ja e-posti aadress!
Fotosid ootame hiljemalt 30. aprilliks 2020!

Virtuaalne fotonäitus avatakse kõigile lastele pühendatud päeval, 30. mail 2020.

Oma silmaga saab näitusega tulla tutvuma juunikuus.

Näitusele minevad fotod valib välja žürii, kuhu kuuluvad SA Kiusamisvaba Kooli tegevjuht Triin Toomesaar, Eesti Lastekirjanduse Keskuse arendusjuht Anneli Kengsepp, ERR Lasteekraani toimetaja Kadri Tiisel, Lastemuuseum Miiamilla ja Tallinna Linnamuuseumi esindajad, sealhulgas Fotomuuseumi poolt fotograaf Annika Haas.

Lisainfo:
Jane Meresmaa-Roos

Tunnusfoto Jane Meresmaa-Roos

*Võistlusel osalev fotograaf kinnitab koos osalemissooviga, et tema fotodel olevad isikud (sh ka lapsed ja nende vanemad) on teadlikud fotode jagamisest ja nõus nende avaldamisega võistlusel ja võistlusega seotud materjalides.

* Lastemuuseum Miiamilla võtab endale õiguse kasutada saadetud töid näitustel ning meedias, märkides ära autori. Korraldajad vastutavad, et fotosid kasutatakse häid tavasid järgides. Konkursile laekunud fotod jäävad Lastemuuseum Miiamilla kasutusse.

Lastemuuseum Miiamilla muuseumipedagoogide ja külastusjuhtide sõpruskond valmistab ette fotonäituse sõprusest. Foto Karel Zova