Raamatuesitlus Saamuel Pliuhkam „Parteisekretär Morgenstern siirdub eraettevõtlusesse“.

Raamatuesitlus Kalamaja muuseumis 3.11 kell 18.00 Saamuel Pliuhkam „Parteisekretär Morgenstern siirdub eraettevõtlusesse“.

Kes on Saamuel Pliuhkam? Tuleb välja, et Saamuel Pliuhkam on Kalamaja muuseumist üldse mitte kaugel elav hästi tagasihoidlik kirjanik.

Seekordne Saamuel Pliuhkami raamat „Parteisekretär Morgenstern siirdub eraettevõtlusesse“ räägib nagu Saamuel Pliuhkami raamatutega ikka, lühikesi jutustusi vanadest aegadest. Tema raamatute olemuse on väga hästi kokku võtnud keegi lugeja goodreadsis kahe sõnaga: “ok kempsuraamat”.
Sobib nii kalamajalase ja kõigi teiste kempsu või raamaturiiulile, esitlusel saab raamatut ka kaasa osta.
Lisaks teeb raamatu autor Kalamaja muuseumis väikese ekskursiooni.

Esitlusele on oodatud on kõik kirjandushuvilised inimesed. Nii Kalamajast kui ka kaugemalt.

KÜLASTUSTINGIMUSED COVID-19 piirangute ajal loe lähemalt:

KÜLASTUSTINGIMUSED COVID-19 piirangute ajal: palume muuseumikülastajail esitada tõend