Tallinna Kitarrifestivali kontsert Kalamaja muuseumis 12.06 kell 13.00 Agni

Tallinna Kitarrifestivali raames 

12. juuni 13.00 Kalamaja muuseumis 
(ilusa ilmaga muuseumi aias)

“Nõianeitsi” plaadiesitluskontsert

Agni

Agni Hallik kitarr, laul

Kaastegevad
Raimond Mägi bass
Indrek Varend saksofon

 

Album “Nõianeitsi” viib kuulaja võlu- ja fantaasiamaailma. Läbi kitarrimuusika ja kaunite laulutekstide jõuab publikuni jutustus loodusest, armastusest, müstilistest olenditest ja elu ilust. Muusikale lisavad värvi erinevad basspillid ja saksofon ning kokku kõlab eesti keelne folk-jazz muusika.

Agni-Sandia Hallik on eesti kitarrist, laulja ja helilooja. Kontserdil kuuleb tema esituses peamiselt originaalloomingut mis on sümbioos klassikalisest, jazz- ja folkmuusikast. Tema helilooming on küllaltki looduselähedane ja laulutekstid kõnelevad sageli loomadest või hoopiski muinasjutulistest ja müütilistest teemadest. Agni kasutab oma loomingus nii enda kirjutatud kui ka teiste autorite tekste.

Ta on lõpetanud Eesti Muusika- ja Teatriakadeemia bakalaureuseõppe klassikalise kitarri erialal. Agni on õppinud ka Rooma muusikakolledžis Saint Louis College of Music jazz-kitarri ning Santa Cecilia Konservatooriumis klassikalist kitarri. Septembris 2019 osales ta üleilmses muusikalaagris GLOMUS Camp Gruusias.

Agni on esinenud solistina nii Eestis kui välismaal millest märkimisväärseimad on esinemine solistina Tallinna Kammerorkestri ees, soolokontsert Viljandi Kitarrifestivalil 2019, soolokontsert Viru Folgil 2020 ning esinemine solistina EXPO 2015 maailmanäitusel Milaanos.

Osta pilet PILETILEVIST

Vaata lähemalt Kitarrifestivali kodulehelt