Tähista 22.07 lastemuuseumis Kadrioru pargi sünnipäeva!

Tule ja tähista Kadrioru pargi 305. sünnipäeva lastemuuseumis 22. juulil kell 12–16!

Kadrioru park saab 22. juulil 305 aastat vanaks. Nii väärikat vanust tähistatakse sel korral pika ea saladust tundva maa, Jaapani stiilis. Ka lastemuuseum Miiamilla kutsub lapsi ja peresid koos vahvasti aega veetma. Jaapani kultuur tõstab looduse kultuse seisu ja ka lastemuuseumile on tähtis looduskeskkond. Nii seome end Jaapani teemaga looduse kaudu.

Kell 12–16 on kavas:

* meisterdada paberist pargipuid ja pabertuutu-mängujäätist,

* luua üheskoos loodusmaterjalidest suur ühine heade soovide mandala.

Nagu ikka, saavad kõik iga kell külastada muuseumi aianäitust “Roheliste näppudega lapsed” ja mängida siseõuel hoovimänge.

Muuseumiterrassil on avatud on ka minipannkoogikohvik Kooker ja IBBY lastekirjanduse raamatukogu.

Lisainfo tel 601 7057 ja

Vaata lisaks, mis toimub Kadrioru sünnipäeval Kadriorus ja teistes Kadrioru muuseumides