Telli oma seltskonnale meeleolukas jõulutuur linnas või muuseumis!

Korralda pühadeks kolleegidele, perele või sõpradele meeleolukas jõulutuur linnas või muuseumis! Muuseumituure ja linnaekskursioone saad tellida turvaliselt oma seltskonnale!

 

Kiek in de Köki kindlustustemuuseum ja vanalinn
Jalutuskäik “Jõulurõõm ja jõuluõõv” kindluses ja vanalinnas

Kiek in de Köki kindlustustemuuseum kutsub kõiki julgeid ja seiklusjanulisi ning vapraid seltskondi osa saama meeleolukast jõuluretkest, mis kulgeb meie tornides ja vanalinnas.

Tuur toimub ka 11., 18. detsembril ja tellimisel teile sobival ajal.

 

 

Jõuluaegne laternatuur Kalamajas
Kalamaja muuseum. Tuuri saab ka tellida oma seltskonnale!

Kalamaja on jõuluajal maagiline. Võtame kätte laternad ja suundume jalutuskäigule mööda Kalamaja tänavaid, nurki ja nurgataguseid. Tuuril saab ka nuusutada piparkoogi koostisosi ja “rüüstada” vana kombe kohaselt jõulupuu.
Tuuri saad tellida oma seltskonnale omale sobival ajal SIIT!
15.12 tuuri  piletid osta Piletilevist

 

Jõulusekskursioonid 
Linnamuuseumi näitusel “Kõlvatu Tallinn” ja vanalinnas
Pühadeteemalised erisekskursioonid räägivad lähemalt omaaegsetest jootudest, pidukommetest ning just jõuludega haakuvatel teemadel. Kui soovid avalikul üritusel osalemise asemel tellida sekskursiooni vaid oma sõpruskonnale või töökollektiivile, saad seda teha SIIT

Tuur toimub ka 14. dets ja uuel aastal, piletid saad osta SIIT

 

Jõuluekskursioonid peredele Linnamuuseumist Raekoja platsi
Tellimisel,
detsembris ja jaanuaris

Tallinna Linnamuuseum kutsub peresid mängulistele ekskursioonidele pühademeeleolu looma! Jutustame jõulude tähendusest ning eri aegade ja erinevate kultuuride pühadekommetest, liigume näitustel ja linnaruumis. Tuurid toimuvad eesti ja vene keeles algusega Tallinna Linnamuuseumis (Vene 17) ja lõpevad raekoja platsil. Tellida saad SIIT

 

 

Orienteerumismäng “Jõulud vanalinnas” suurtele ja noortele
Tellimisel jõulukuul, tellida saad SIIT

Jõulumeeleolu luua võib ka ajalukku põikava jalutuskäiguga linnas! Keskaegse Revali rikas ajalugu ja legendid pakuvad parajalt põnevust ja avastamisrõõmu kõigile alates põhikooliealistest. Meeskondlik orienteerumismäng sobib õuesõppeks või kollektiivseks meelelahutuseks ja algab ning lõpeb Kiek in de Köki torni juures.